вугілля кам’яне марки ДГМ

Очікувана вартість

1 360 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 5 бер. 2018 16:48

до 21 бер. 2018 11:00

Аукціон

з 22 бер. 2018 15:03

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
5 бер. 2018 16:48 – 21 бер. 2018 11:00
Початок аукціону:
22 бер. 2018 15:03
Період уточнень:
5 бер. 2018 16:48 – 11 бер. 2018 11:00
Відповіді на питання до:
21 бер. 2018 11:00
Оскарження умов тендера:
5 бер. 2018 16:48 – 17 бер. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
13 бер. 2018 15:13

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Cтаном на 05.03.2018 року було розпочато процедуру відкритих торгів по закупівлі тверде паливо - код ДК 021:2015 09110000-3 (вугілля кам’яне марки ДГМ) за номером в електронній системі закупівель UA-2018-03-05-001296-a. Проте під час оприлюднення річного плану відносно вищезазначеної процедури закупівлі, було допущено помилку технічного характеру, яка полягає у невірному зазначенні коду державного класифікатора. Голова тендерного комітету Тараненко В.С. наголосила на тому, що вказана вище технічна помилка в рамках чинного законодавства України не може бути виправлена. Голова тендерного комітету Тараненко В.С. вказала на те, що у відповідності до частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник відміняє торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель. Окрім того у відповідності до статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі» закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження. З огляду на зазначене, Голова тендерного комітету Тараненко В.С. вказала на необхідність здійснення відміни процедури відкритих торгів по закупівлі тверде паливо - код ДК 021:2015 09110000-3 (вугілля кам’яне марки ДГМ) за номером в електронній системі закупівель UA-2018-03-05-001296-a, на підставі частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» через неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 13 бер. 2018 15:07

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38147199
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 27000, Кіровоградська область, Добровеличківка, Леваневського, 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Тараненко Вікторія Сергіївна
Володіння мовою:
Телефон:
380982799836
E-mail:
Факс:
0525351035

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

вугілля кам’яне марки ДГМ

Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо

Кількість:

331 тони

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 27000, Кіровоградська область, смт.Добровеличківка, вул. Леваневського, 1, 27000 з урахуванням інформації відображеної у Додатку 4 до цієї тендерної документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 5 бер. 2018 16:49
Електронний підпис 5 бер. 2018 16:52
Електронний підпис 5 бер. 2018 16:52
Документи закупівлі 5 бер. 2018 16:49
Документи закупівлі 5 бер. 2018 16:49
Документи закупівлі 5 бер. 2018 16:49
Документи закупівлі 5 бер. 2018 16:49
Документи закупівлі 5 бер. 2018 16:49
Документи закупівлі 5 бер. 2018 16:49

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 360 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
6 800,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
40 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти, молоді та спорту Добровеличківської районної державної адміністрації

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ольга Сурело
E-mail: [email protected] Телефон: 380506168794 ЄДРПОУ:
08803649
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

862 033,53 грн без ПДВ

Дивитись
Брикет паливний вугільний, Вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100)
Брикет паливний вугільний, Вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100)
Ім'я:
Ніна Підопригора
E-mail: [email protected] Телефон: +380671266568 ЄДРПОУ:
43976425

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 048 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Токарева Олена Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380689288870 Веб сайт: ЄДРПОУ:
05383951

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 312 443,90 грн без ПДВ

Дивитись