Електрична енергія
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
З технічних причин не завантажено ЕЦП, накладений на оголошення про проведення процедури закупівлі. Відміна торгів на підставі а.4 ч.1 ст.31 Закону України "Про публічні закупівлі".
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 13 бер. 2018 11:32 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Активна електроенергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 189 000 кВт/год |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 29000, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3 |
| 2 |
Реактивна електроенергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 99 000 кВАр |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 29000, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 5 бер. 2018 17:14 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Ліцензія | 5 бер. 2018 17:38 | |
| Електронний підпис | 5 бер. 2018 17:40 | |
| Ліцензія | 5 бер. 2018 17:38 |
Пропозиція
512 720,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Виконавчий комітет Хмельницької міської ради Хмельницької областіВас може зацікавити
500 000,00 грн без ПДВ
Дивитись666 666,67 грн без ПДВ
Дивитись407 000,00 грн без ПДВ
Дивитись