бензин АИ-95, дизельне паливо (2 лота)
з 3 бер. 2018 13:37
до 20 бер. 2018 09:00
з 21 бер. 2018 14:55
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 3 бер. 2018 15:28 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
дизельне паливо
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
|
Кількість: 100 000 л |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 22000, Вінницька область, м. Хмільник, вул. Курортна, б. 1 |
| 2 |
бензин АИ-95, дизельне паливо
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
|
Кількість: 67 700 л |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 22000, Вінницька область, с. Уладівка Літинського р-ну, вул. Привокзальна, 4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 3 бер. 2018 13:37 | |
| Проєкт договору | 3 бер. 2018 13:37 | |
| Електронний підпис | 3 бер. 2018 13:39 | |
| Проєкт договору | 3 бер. 2018 13:37 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП Хмільницьке лісове господарствоВас може зацікавити
3 394 027,78 грн без ПДВ
Дивитись4 395 000,00 грн без ПДВ
Дивитись3 106 000,00 грн без ПДВ
Дивитись