44110000-4 Конструкційні матеріали (мати та плити теплоізоляційні)

Мати та плити теплоізоляційні (для потреб Трипільської ТЕС ПАТ «Центренерго»)

44110000-4 Structural materials (insulation boards and mats)

Mats and insulating boards (for the needs of Trypillya Thermal Power Plant, PJSC "Tsentrenergo")

Очікувана вартість

4 328 333,00 грн

без ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 1 бер. 2018 14:44

до 2 квіт. 2018 15:00

Прекваліфікація

з 2 квіт. 2018 15:04

до 10 квіт. 2018 00:00

Аукціон

з 10 квіт. 2018 12:13

до 10 квіт. 2018 12:34

Кваліфікація

з 10 квіт. 2018 12:34

до 12 квіт. 2018 14:09

Пропозиції розглянуто

з 12 квіт. 2018 14:09

до 25 квіт. 2018 11:12

Подання пропозицій:
1 бер. 2018 14:44 – 2 квіт. 2018 15:00
Початок аукціону:
10 квіт. 2018 12:13 – 10 квіт. 2018 12:34
Період уточнень:
1 бер. 2018 14:44 – 23 бер. 2018 14:00
Відповіді на питання до:
2 квіт. 2018 15:00
Оскарження умов тендера:
1 бер. 2018 14:44 – 29 бер. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
1 бер. 2018 14:41

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22927045
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 03022, Київська обл., Київ, вул. Козацька, 120/4, (літ. «Є»)
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Сябер Дмитро Миколайович (Сябер Dmytro Миколайович)
Володіння мовою:
English
Телефон:
+380443640874
E-mail:
Факс:
Додаткові контакти
Ім'я:
Панченко Сергій (Panchenko Sergey)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
(044) 364-02-50
E-mail:
Факс:
(044) 364-02-50
Ім'я:
Іваровський Володимир (Ivarovsky Vladimir)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
(044) 364-08-84
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Мати та плити теплоізоляційні(Інформація по найменуванню та кількість зазначена в Додатку №5 до Тендерної документації)

Mats and heat-insulating boards (Information on the name and number is indicated in Annex No. 5 to the Tender Documentation)

Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали

Кількість:

1 543 м3

Період доставки:

1 трав. 2018 – 31 січ. 2019

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 1 бер. 2018 14:41
Електронний підпис 1 бер. 2018 14:41
Не вказано 10 квіт. 2018 12:34
Не вказано 10 квіт. 2018 12:34

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 328 333,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
30 860,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
125 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Попередня кваліфікація учасників

Протокол кваліфікації сформовано Протокол кваліфікації сформ. 4 квіт. 2018 р.

Ім'я:
Ялова Катерина Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380686631350 ЄДРПОУ:
36640096

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 2 квіт. 2018 08:44
Підтвердження відповідності 2 квіт. 2018 08:44
Підтвердження відповідності 2 квіт. 2018 08:44
Підтвердження відповідності 2 квіт. 2018 08:44
Підтвердження відповідності 2 квіт. 2018 08:44
Технічні специфікації 2 квіт. 2018 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 квіт. 2018 08:44
Підтвердження відповідності 2 квіт. 2018 08:44
Технічні специфікації 2 квіт. 2018 08:44

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 4 квіт. 2018 15:13
Не вказано 4 квіт. 2018 15:13
Витяг з реєстру 2 квіт. 2018 15:04

Статус:

дискваліфіковано
1) За результатами розгляду тендерної пропозиції наданої ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРАЇНСЬКА ІЗОЛЯЦІЯ", Тендерний комітет апарату управління ПАТ «Центренерго» визнав тендерну пропозицію учасника як таку, що не відповідає умовам тендерної документації.
Ім'я:
ДЕМИДОВ ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
E-mail: [email protected] Телефон: +380660684776 ЄДРПОУ:
37807011

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 12 квіт. 2018 15:17
Підтвердження відповідності 2 квіт. 2018 10:30
Не вказано 12 квіт. 2018 15:17
Технічні специфікації 2 квіт. 2018 10:30
Не вказано 12 квіт. 2018 15:17
Підтвердження відповідності 2 квіт. 2018 10:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 квіт. 2018 10:30
Технічні специфікації 2 квіт. 2018 10:30
Не вказано 12 квіт. 2018 15:18
Цінова пропозиція 2 квіт. 2018 10:30
Підтвердження відповідності 2 квіт. 2018 10:30
Підтвердження відповідності 2 квіт. 2018 10:30
Підтвердження відповідності 2 квіт. 2018 10:30
Підтвердження відповідності 2 квіт. 2018 10:30
Не вказано 12 квіт. 2018 15:18
Не вказано 12 квіт. 2018 15:18

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 4 квіт. 2018 15:15
Витяг з реєстру 2 квіт. 2018 15:04
Електронний підпис 4 квіт. 2018 15:16

Статус:

допущений до участі
Ім'я:
Наталія Руснак
E-mail: [email protected] Телефон: +380503742099 ЄДРПОУ:
00292818

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 2 квіт. 2018 13:29
Цінова пропозиція 2 квіт. 2018 13:29
Технічні специфікації 2 квіт. 2018 13:29
Підтвердження відповідності 2 квіт. 2018 13:29
Підтвердження відповідності 2 квіт. 2018 13:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 квіт. 2018 13:29
Підтвердження відповідності 2 квіт. 2018 13:29
Підтвердження відповідності 2 квіт. 2018 13:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 квіт. 2018 13:29

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 2 квіт. 2018 15:04
Не вказано 4 квіт. 2018 15:26
Електронний підпис 4 квіт. 2018 15:26

Статус:

допущений до участі

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
ДЕМИДОВ ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
E-mail: [email protected] Телефон: +380660684776 ЄДРПОУ:
37807011

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 12 квіт. 2018 15:17
Підтвердження відповідності 2 квіт. 2018 10:30
Не вказано 12 квіт. 2018 15:17
Технічні специфікації 2 квіт. 2018 10:30
Не вказано 12 квіт. 2018 15:17
Підтвердження відповідності 2 квіт. 2018 10:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 квіт. 2018 10:30
Технічні специфікації 2 квіт. 2018 10:30
Не вказано 12 квіт. 2018 15:18
Цінова пропозиція 2 квіт. 2018 10:30
Підтвердження відповідності 2 квіт. 2018 10:30
Підтвердження відповідності 2 квіт. 2018 10:30
Підтвердження відповідності 2 квіт. 2018 10:30
Підтвердження відповідності 2 квіт. 2018 10:30
Не вказано 12 квіт. 2018 15:18
Не вказано 12 квіт. 2018 15:18

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 10 квіт. 2018 12:34
Не вказано 12 квіт. 2018 14:09
Електронний підпис 12 квіт. 2018 14:09

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 квіт. 2018 11:12
Підписаний договір 25 квіт. 2018 11:10

Пропозиція

4 271 150,00 грн без ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Наталія Руснак
E-mail: [email protected] Телефон: +380503742099 ЄДРПОУ:
00292818

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 2 квіт. 2018 13:29
Цінова пропозиція 2 квіт. 2018 13:29
Технічні специфікації 2 квіт. 2018 13:29
Підтвердження відповідності 2 квіт. 2018 13:29
Підтвердження відповідності 2 квіт. 2018 13:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 квіт. 2018 13:29
Підтвердження відповідності 2 квіт. 2018 13:29
Підтвердження відповідності 2 квіт. 2018 13:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 квіт. 2018 13:29

Пропозиція

4 328 050,00 грн без ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"

Вас може зацікавити

Конструкційні матеріали (Блоки бетонні модульні)
Конструкційні матеріали (Блоки бетонні модульні)
Ім'я:
Ткаченко Сергій Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: 380442397785 ЄДРПОУ:
42795490
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

8 403 280,00 грн без ПДВ

Дивитись
Шифер безазбестовий, 8 хвиль, товщина 5,8 мм, площа 1,6 м.кв
Шифер безазбестовий, 8 хвиль, товщина 5,8 мм, площа 1,6 м.кв
Ім'я:
Ірина БАРВІНЕНКО
E-mail: [email protected] Телефон: +380567709039 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40019939

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 025 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Асфальтобетонні суміші, бетон (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 44110000-4 – Конструкційні матеріали)
Асфальтобетонні суміші, бетон (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 44110000-4 – Конструкційні матеріали)
Ім'я:
Євтушенко Тетяна Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380633129254 ЄДРПОУ:
31722818
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 917 575,00 грн без ПДВ

Дивитись