ДК 021-2015: 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)».

Детальний опис предмета закупівлі та медико-технічні вимоги до нього викладено в додатку № 2 «Технічне завдання» до оголошення про проведення закупівлі через систему електронних закупівель

Очікувана вартість

108 768,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 22 лют. 2018 17:21

до 28 лют. 2018 09:30

Прийом пропозицій

з 28 лют. 2018 10:00

до 3 бер. 2018 14:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 3 бер. 2018 14:02

до 20 бер. 2018 12:13

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
28 лют. 2018 10:00 – 3 бер. 2018 14:00
Період уточнень:
22 лют. 2018 17:21 – 28 лют. 2018 09:30

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02012556
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 84313, Донецька область, КРАМАТОРСЬК, Донецька обл., місто Краматорськ, вулиця Богдана Хмельницького, 6
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Дуднік Алла Миколаївна
Володіння мовою:
Телефон:
0639703667
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Моноблок, персональний комп’ютер

Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Код: 000 Не визначено

Кількість:

2 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 84313, Донецька область, КРАМАТОРСЬК, вул. Богдана Хмельницького, 6 (другий поверх), м. Краматорськ, Донецька обл.

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 лют. 2018 17:23
Електронний підпис 22 лют. 2018 17:23
Електронний підпис 22 лют. 2018 17:23
Документи закупівлі 22 лют. 2018 17:21
Документи закупівлі 22 лют. 2018 17:21
Документи закупівлі 22 лют. 2018 17:21

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
108 768,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
543,84 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
1 500,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Луговий Олексій Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380506089589 ЄДРПОУ:
2566705893

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 3 бер. 2018 10:12
Підтвердження відповідності 3 бер. 2018 10:06

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
20 бер. 2018 12:10
Електронний підпис 20 бер. 2018 12:12

Пропозиція

102 500,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДОЗ ДОДА

Вас може зацікавити

Ім'я:
військова частина А2238 військова частина А2238
E-mail: [email protected] Телефон: +380487294725 ЄДРПОУ:
22993734
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

200 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Авраменко Тетяна Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380536743833 ЄДРПОУ:
04057287
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

123 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Планшет Oukitel RT9 10.1" HD/6GB/256GB/T606/11000mAh/16+16Mп/IP69K/LTE Orange
Планшет Oukitel RT9 10.1" HD/6GB/256GB/T606/11000mAh/16+16Mп/IP69K/LTE Orange
Ім'я:
Володимир Саблін
E-mail: [email protected] Телефон: +380638646674 ЄДРПОУ:
08414149

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

180 000,00 грн з ПДВ

Дивитись