Автомобільне паливо (Нафта та дистиляти)

Бензин марки А-92 та дизельне паливо.

Очікувана вартість

221 995,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Зменшено кількість предмету закупівлі по відношенню до проведених відкритіх торгів.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 22 лют. 2018 16:22

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01995060
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 27400, Кiровоградська область, ЗНАМ'ЯНКА, вул. Гагаріна, буд. 27.
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лифар Олена Миколаївна
Володіння мовою:
Телефон:
0953054611
E-mail:
Факс:
0523320453

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Бензин марки А-92

Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти

Кількість:

4 218 л.

Період доставки:

5 бер. 2018 – 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 27400, Кiровоградська область, ЗНАМ'ЯНКА, вул. Гагаріна, 27
2

Дизельне паливо

Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти

Кількість:

4 000 л.

Період доставки:

5 бер. 2018 – 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 27400, Кiровоградська область, ЗНАМ'ЯНКА, вул. Гагаріна, буд. 27

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 лют. 2018 13:54

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
221 995,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Радіонова Тетяна Степанівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0522569494 Факс:
0522569494
ЄДРПОУ:
37168071

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 19 лют. 2018 14:03
Електронний підпис 19 лют. 2018 14:06

Пропозиція

221 995,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Знам'янська центральна районна лікарня

Вас може зацікавити

Нафта і дистиляти (Дизельне паливо (Євро 5), талон)
Нафта і дистиляти (Дизельне паливо (Євро 5), талон)
Ім'я:
Зоряна Костик
E-mail: [email protected] Телефон: +380977615796 Веб сайт: ЄДРПОУ:
00185382

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

250 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Дизельне пальне (талони) для заправки шкільного автобуса та генератора
Дизельне пальне (талони) для заправки шкільного автобуса та генератора
Ім'я:
Рудик Юлія Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380983779258 ЄДРПОУ:
26312524

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

291 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Іванчук Валентина
E-mail: [email protected] Телефон: 380955785866 ЄДРПОУ:
30311923

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

255 000,00 грн без ПДВ

Дивитись