Деревина
з 19 лют. 2018 11:41
до 7 бер. 2018 11:46
з 12 бер. 2018 14:04
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Згідно рішення районної ради " Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік" та здійснити відміну відкритих торгів на закупівлю Деревини (дрова паливні мягколистяної та хвойної породи )
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 27 лют. 2018 12:37 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Деревина ( дрова паливні мягколистяної та хвойної породи )
Код ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
|
Кількість: 1 500 м.куб |
Період доставки:
1 бер. 2018 – 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 11301, Житомирська область, смт.Лугини, вул.Грушевського,4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 19 лют. 2018 11:41 | |
| Електронний підпис | 19 лют. 2018 12:13 | |
| Проєкт договору | 19 лют. 2018 11:41 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти, молоді та спорту Лугинської райдержадміністраціїВас може зацікавити
1 091 667,00 грн без ПДВ
Дивитись458 000,00 грн без ПДВ
Дивитись1 124 481,75 грн без ПДВ
Дивитись