Послуги із збирання та вивезення твердих побутових відходів

Очікувана вартість

24 235,64 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Прикріплено повідомлення про намір укласти договір, яке не відповідає даній закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 19 лют. 2018 10:48

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22398210
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 81000, Львівська область, Яворів, вул. Лозинського, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лопачак Ірина Зениславівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380325923058
E-mail:
Факс:
+380325921252

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги із збирання та вивезення твердих побутових відходів

Код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям

Кількість:

247 м.куб

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 81000, Львівська область, Яворівський р-н, м.Яворів вул.Лозинського,4; вул.Львівська,29; вул.Завадівська,1

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
24 235,64 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Флис Володимир Богданович
Телефон: 0325921067 ЄДРПОУ:
37288833

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 19 лют. 2018 10:27
Електронний підпис 19 лют. 2018 10:28

Пропозиція

24 235,64 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Яворівська центральна районна лікарня

Вас може зацікавити

Послуги із оброблення/видалення/захоронення відходів на полігоні
Послуги із оброблення/видалення/захоронення відходів на полігоні
Ім'я:
Коберник Ігор
E-mail: [email protected] Телефон: +380988890268 ЄДРПОУ:
40153175
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

24 075,00 грн без ПДВ

Дивитись