Папір офісний для друку

Папір формату А-4 - доставка товару здійснюється до ТУ ДСА України в Дніпропетровській області та на адреси 46 місцевих загальних судів м. Дніпропетровська (м.Дніпро) і Дніпропетровської області-адреси докладно зазначено у тендерній документації Станом на 16.03.2018 курс НБУ складає 3343,1024 грн. за 100 євро. Отже, оголошена сума закупівлі не перевищує 133 тис.євро і Замовником прийнято рішення щодо застосування процедури відкритих торгів.

Очікувана вартість

4 446 300,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 16 лют. 2018 09:55

до 3 бер. 2018 17:00

Аукціон

з 15 бер. 2018 13:20

до 15 бер. 2018 13:41

Кваліфікація

з 15 бер. 2018 13:41

до 15 бер. 2018 15:41

Пропозиції розглянуто

з 15 бер. 2018 15:41

до 26 бер. 2018 09:20

Подання пропозицій:
16 лют. 2018 09:55 – 3 бер. 2018 17:00
Початок аукціону:
15 бер. 2018 13:20 – 15 бер. 2018 13:41
Період уточнень:
16 лют. 2018 09:55 – 21 лют. 2018 17:00
Відповіді на питання до:
3 бер. 2018 17:00
Оскарження умов тендера:
16 лют. 2018 09:55 – 27 лют. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
16 лют. 2018 09:58

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26239738
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 57
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Оксана Савчук
Володіння мовою:
Телефон:
+380567450720
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

папір офісний для друку

Код ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друку

Кількість:

39 000 пачка

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро та Дніпропетровська область, відповідно до вимог тендерної документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 16 лют. 2018 09:58
Не вказано 15 бер. 2018 13:41
Не вказано 15 бер. 2018 13:41
Документи закупівлі 16 лют. 2018 09:55

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 446 300,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
22 231,50 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
130 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
ООО "ПАПЕРОВА"
E-mail: [email protected] Телефон: +380443590368 Веб сайт: ЄДРПОУ:
37250417

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 3 бер. 2018 11:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 бер. 2018 11:11
Електронний підпис 3 бер. 2018 11:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 бер. 2018 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 бер. 2018 11:11
Технічні специфікації 3 бер. 2018 11:11
Не вказано 15 бер. 2018 16:36
Не вказано 15 бер. 2018 16:36
Цінова пропозиція 3 бер. 2018 11:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 бер. 2018 11:11
Не вказано 15 бер. 2018 13:57

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 15 бер. 2018 15:41
Протокол розгляду 15 бер. 2018 15:34
Витяг з реєстру 15 бер. 2018 13:41

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 26 бер. 2018 09:19
Електронний підпис 26 бер. 2018 09:20

Пропозиція

4 441 320,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Субпідрядник не залучається
Ім'я:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОРГОВА ГРУПА ІНТЕРПАП
E-mail: [email protected] Телефон: +380445373219 ЄДРПОУ:
35137937

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Цінова пропозиція 3 бер. 2018 11:57
Цінова пропозиція 3 бер. 2018 11:57
Підтвердження відповідності 3 бер. 2018 11:57

Пропозиція

4 444 920,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
не передбачено

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ