Послуга постачання теплової енергії

Послуга постачання теплової енергії на 2018 рік (код за ДК 021:2015: 09320000-8-Пара, гаряча вода та пов’язана продукція)

Очікувана вартість

468 700,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Допущено порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 14 лют. 2018 11:57

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
34847329
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 33028, Рівненська область, Рівне, 16 липня, 87
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Кіба Юлія Володимирівна
Володіння мовою:
Телефон:
380362634139
E-mail:
Факс:
226-04-98

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Постачання теплової енергії

Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція

Кількість:

248 Гігакалорія

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 33028, Рівненська область, Рівне, вул. 16 Липня, 87

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 13 лют. 2018 15:26
Не вказано 13 лют. 2018 15:24

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
468 700,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Данилюк Людмила Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380362642667 ЄДРПОУ:
36598008
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
13 лют. 2018 15:52
Електронний підпис 13 лют. 2018 15:56

Пропозиція

468 700,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Рівненський окружний адміністративний суд