Послуги з нарахування плати. централізованого збору інформації та обробки платежів за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій

Послуги з нарахування плати. централізованого збору інформації та обробки платежів за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій

Очікувана вартість

290 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 2 лют. 2018 17:14

до 19 лют. 2018 10:59

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
2 лют. 2018 17:14 – 19 лют. 2018 10:59
Період уточнень:
2 лют. 2018 17:14 – 9 лют. 2018 10:59
Відповіді на питання до:
19 лют. 2018 10:59
Оскарження умов тендера:
2 лют. 2018 17:14 – 15 лют. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
2 лют. 2018 17:19

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
13342297
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 21022, Вінницька область, Вінниця, ВУЛИЦЯ СТАНІСЛАВСЬКОГО, будинок 5
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Браславський Сергій Юрійович
Володіння мовою:
Телефон:
380961062668
E-mail:
Факс:
656914

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з нарахування плати. централізованого збору інформації та обробки платежів за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій

Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

20 лют. 2018 – 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 21022, Вінницька область, Вінниця, Станіславського 5

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 лют. 2018 17:19
Документи закупівлі 2 лют. 2018 17:15

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
290 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 450,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Міське комунальне підприємство Житлово експлуатаційна контора №15

Вас може зацікавити

(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
Ім'я:
Тетяна МТВ
E-mail: [email protected] Телефон: +380612243700 ЄДРПОУ:
05498694
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

177 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах загального користування державного значення Чернівецької області) (ДК 021:2015 72310000-1 - Послуги з обробки даних)
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах з...
Ім'я:
Швець В'ячеслав Павлович
E-mail: [email protected] Телефон: 380372583872 ЄДРПОУ:
22843868

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

280 600,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних (Послуги з підтримки вебресурсів на платформі Open Journal Systems та підтримки системи ідентифікаторів цифрових об’єктів DOI )
ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних (Послуги з підтримки вебресурсів на платформі Open Journal Systems та підтримки системи ідентифікаторів цифрових об’єктів DOI )
Ім'я:
Ольга Сулима
E-mail: [email protected] Телефон: +380442348177 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02010787
16
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

199 600,00 грн без ПДВ

Дивитись