природний газ
природний газ
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
відмінити торги за скороченою переговорною процедурою щодо проведення закупівлі за предметом згідно коду ДК 021:2015 (CPV 2008) - 09120000-6 — Газове паливо) (газ природний) (місце поставки: 38000, Полтавська область, Шишацький район селище міського типу Шишаки, вул. Партизанська, будинок 6 та заклади підпорядковані замовнику)відповідно до п.4.ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі» непідписання учасником договору про закупівлю у строк 35 днів ( 20 днів – у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, централізованого опалення , послуг поштового зв’язку, поштових марок та маркованих конвертів, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування) Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 28 лют. 2018 16:24 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
природний газ
Код ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
|
Кількість: 19 417 м.куб. |
Період доставки:
до 28 лют. 2018
|
Місце доставки: Україна, 38000, Полтавська область, ШИШАКИ, вул.Партизанська, 6 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 2 лют. 2018 16:09 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 2 лют. 2018 16:17 | |
| Не вказано | 2 лют. 2018 16:16 |
Пропозиція
212 635,96 грн з ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника від.освіти молоді спорту та культури Шишацької РДАВас може зацікавити
267 313,72 грн без ПДВ
Дивитись255 833,33 грн без ПДВ
Дивитись255 789,00 грн без ПДВ
Дивитись