Вугілля кам’яне марки ДГ 13-100
Вугілля кам’яне марки ДГ 13-100 - 306 т
з 1 лют. 2018 10:31
до 19 лют. 2018 17:00
з 20 лют. 2018 12:04
до 20 лют. 2018 12:49
з 20 лют. 2018 12:49
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Згідно абз.3.ч.1 ст.31 Закону України "Про публічні закупівлі" №922-VIII.У зв’язку з порушенням порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, повідомлення про намір укласти договір , передбаченого цим Законом.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 12 бер. 2018 15:17 | |
| Не вказано | 12 бер. 2018 15:17 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Вугілля кам’яне марки ДГ 13-100
Код ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
|
Кількість: 306 т. |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 63801, Харкiвська область, БОРОВА, Заклади загальної середньої освіти відділу освіти Борівської РДА Харківської області |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 1 лют. 2018 10:29 | |
| Не вказано | 20 лют. 2018 12:49 | |
| Не вказано | 20 лют. 2018 12:49 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 1 лют. 2018 10:29 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 19 лют. 2018 15:44 |
| Технічні специфікації | 19 лют. 2018 15:26 | |
| Не вказано | 20 лют. 2018 19:33 | |
| Електронний підпис | 19 лют. 2018 15:44 | |
| Не вказано | 2 бер. 2018 14:50 | |
| Не вказано | 2 бер. 2018 14:50 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Витяг з реєстру | 12 бер. 2018 13:25 |
Пропозиція
Статус
очікує рішення
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лют. 2018 11:08 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лют. 2018 11:08 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лют. 2018 11:08 | |
| Технічні специфікації | 19 лют. 2018 11:08 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лют. 2018 11:08 |
Пропозиція
Статус
очікує розгляду
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 19 лют. 2018 15:34 | |
| Не вказано | 19 лют. 2018 15:34 | |
| Не вказано | 19 лют. 2018 15:34 | |
| Не вказано | 19 лют. 2018 15:34 | |
| Не вказано | 19 лют. 2018 15:34 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лют. 2018 15:34 | |
| Не вказано | 19 лют. 2018 15:34 | |
| Цінова пропозиція | 19 лют. 2018 15:34 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лют. 2018 15:34 | |
| Не вказано | 19 лют. 2018 15:34 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лют. 2018 15:34 | |
| Не вказано | 19 лют. 2018 15:34 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лют. 2018 15:34 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лют. 2018 15:34 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лют. 2018 15:34 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лют. 2018 15:34 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лют. 2018 15:34 | |
| Не вказано | 19 лют. 2018 15:34 |
Пропозиція
Статус
очікує розгляду
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 19 лют. 2018 11:34 |
| Цінова пропозиція | 19 лют. 2018 11:29 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лют. 2018 11:29 | |
| Технічні специфікації | 19 лют. 2018 11:29 | |
| Технічні специфікації | 19 лют. 2018 11:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лют. 2018 11:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лют. 2018 11:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лют. 2018 11:29 | |
| Технічні специфікації | 19 лют. 2018 11:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лют. 2018 11:29 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лют. 2018 11:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лют. 2018 11:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лют. 2018 11:29 | |
| Електронний підпис | 19 лют. 2018 11:34 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лют. 2018 11:29 |
Пропозиція
Статус
очікує розгляду
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 16 лют. 2018 10:28 |
| Підтвердження відповідності | 16 лют. 2018 10:26 | |
| Цінова пропозиція | 16 лют. 2018 10:26 | |
| Електронний підпис | 16 лют. 2018 10:28 | |
| Технічні специфікації | 16 лют. 2018 10:26 | |
| Підтвердження відповідності | 16 лют. 2018 10:26 | |
| Підтвердження відповідності | 16 лют. 2018 10:26 | |
| Технічні специфікації | 16 лют. 2018 10:26 | |
| Підтвердження відповідності | 16 лют. 2018 10:26 | |
| Підтвердження відповідності | 16 лют. 2018 10:26 | |
| Підтвердження відповідності | 16 лют. 2018 10:26 | |
| Підтвердження відповідності | 16 лют. 2018 10:26 | |
| Технічні специфікації | 16 лют. 2018 10:26 | |
| Технічні специфікації | 16 лют. 2018 10:26 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 16 лют. 2018 10:26 | |
| Підтвердження відповідності | 16 лют. 2018 10:26 | |
| Підтвердження відповідності | 16 лют. 2018 10:26 | |
| Підтвердження відповідності | 16 лют. 2018 10:26 | |
| Підтвердження відповідності | 16 лют. 2018 10:26 | |
| Підтвердження відповідності | 16 лют. 2018 10:26 | |
| Підтвердження відповідності | 16 лют. 2018 10:26 | |
| Підтвердження відповідності | 16 лют. 2018 10:26 | |
| Підтвердження відповідності | 16 лют. 2018 10:26 | |
| Підтвердження відповідності | 16 лют. 2018 10:26 | |
| Технічні специфікації | 16 лют. 2018 10:26 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 16 лют. 2018 10:26 | |
| Технічні специфікації | 16 лют. 2018 10:26 |
Пропозиція
Статус
очікує розгляду
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 19 лют. 2018 13:10 |
| Електронний підпис | 19 лют. 2018 13:10 | |
| Цінова пропозиція | 19 лют. 2018 13:08 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лют. 2018 13:08 | |
| Технічні специфікації | 19 лют. 2018 13:08 |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти Борівської РДАВас може зацікавити
652 500,00 грн без ПДВ
Дивитись2 161 500,00 грн без ПДВ
Дивитись740 400,00 грн без ПДВ
Дивитись