Наркотичні засоби (Ketamine 50мг/мл 2мл № 10, Morphine 1 мл, Fentanyl 0,05 мг/мл 2мл, Diazepam 5мг/мл 2мл)

Замовник оголошує відкриті торги згідно до зареєстрованих в Україні та включених до Національного переліку лікарських засобів

Очікувана вартість

245 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 1 лют. 2018 09:29

до 19 лют. 2018 09:34

Аукціон

з 20 лют. 2018 12:16

до 20 лют. 2018 12:37

Кваліфікація

з 20 лют. 2018 12:37

до 21 лют. 2018 14:24

Пропозиції розглянуто

з 21 лют. 2018 14:24

до 12 бер. 2018 16:01

Подання пропозицій:
1 лют. 2018 09:29 – 19 лют. 2018 09:34
Початок аукціону:
20 лют. 2018 12:16 – 20 лют. 2018 12:37
Період уточнень:
1 лют. 2018 09:29 – 9 лют. 2018 09:34
Відповіді на питання до:
19 лют. 2018 09:34
Оскарження умов тендера:
1 лют. 2018 09:29 – 15 лют. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
1 лют. 2018 09:32

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38407277
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 68600, Одеська область, м Ізмаїл, проспект Суворова 68
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Щокіна Жанна Михайлівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380484120591
E-mail:
Факс:
+380484120207

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Ketamine 50мг/мл 2мл № 10

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Ketamine

Кількість:

15 уп

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 68600, Одеська область, м. Ізмаїл, пр. Суворова, 68
2

Morphine 1 мл,

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Morphine

Кількість:

3 150 шт

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 68600, Одеська область, м. Ізмаїл, пр. Суворова, 68
3

Fentanyl 0,05 мг/мл 2мл

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Fentanyl

Кількість:

3 700 шт

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 68600, Одеська область, м. Ізмаїл, пр. Суворова, 68
4

Diazepam 5мг/мл 2мл

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Diazepam

Кількість:

500 шт

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 68600, Одеська область, м. Ізмаїл, пр. Суворова, 68

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 1 лют. 2018 09:29
Електронний підпис 1 лют. 2018 09:32
Документи закупівлі 1 лют. 2018 09:29
Не вказано 20 лют. 2018 12:37
Не вказано 20 лют. 2018 12:37

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
245 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 225,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Андрей Ратушный
E-mail: [email protected] Телефон: +380675403874 ЄДРПОУ:
35587866

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 17 лют. 2018 15:39
Електронний підпис 17 лют. 2018 15:39
Не вказано 17 лют. 2018 15:37

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 21 лют. 2018 14:23
Електронний підпис 21 лют. 2018 14:24
Витяг з реєстру 20 лют. 2018 12:38

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 12 бер. 2018 16:01
Електронний підпис 12 бер. 2018 16:01

Пропозиція

244 591,30 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Карпусь Світлана Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380482429477 Факс:
+380482429477
ЄДРПОУ:
21033653
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 17 лют. 2018 11:43
Електронний підпис 17 лют. 2018 11:43
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лют. 2018 11:42
Технічні специфікації 17 лют. 2018 11:42

Пропозиція

244 950,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КУ "Ізмаїльська міська центральна лікарня"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Олексик Антон Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380322755405 ЄДРПОУ:
01984263

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

222 242,99 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Вікторія Ворожбит
E-mail: [email protected] Телефон: +380996683500 Веб сайт: ЄДРПОУ:
43291042

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

216 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Мітоксантрон 20 мг)
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Мітоксантрон 20 мг)
Ім'я:
Марія Кобалія
E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42574629
20
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

298 200,42 грн без ПДВ

Дивитись