теплова енергія
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Помилка при публікації Повідомлення про намір укласти договір (невірно вказано строк поставки)
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 26 січ. 2018 11:14 | |
| Не вказано | 26 січ. 2018 11:13 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
теплова енергія
Код ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
|
Кількість: 176 гігакалорія |
Період доставки:
1 січ. 2018 – 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, місто Херсон, вул.Церковна,55 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 26 січ. 2018 10:18 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 26 січ. 2018 10:22 | |
| Не вказано | 26 січ. 2018 10:21 |
Пропозиція
342 652,64 грн з ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Херсонський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської радиВас може зацікавити
208 576,70 грн без ПДВ
Дивитись