послуги щодо збору, систематизації та передачі інформації з пристроїв контрольно-вимірювальної апаратури GPS

Очікувана вартість

110 400,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 25 січ. 2018 13:33

до 30 січ. 2018 14:30

Прийом пропозицій

з 30 січ. 2018 14:30

до 2 лют. 2018 14:30

Аукціон

з 5 лют. 2018 11:53

до 5 лют. 2018 12:20

Кваліфікація

з 5 лют. 2018 12:20

до 5 лют. 2018 15:24

Пропозиції розглянуто

з 5 лют. 2018 15:24

до 12 лют. 2018 09:11

Подання пропозицій:
30 січ. 2018 14:30 – 2 лют. 2018 14:30
Початок аукціону:
5 лют. 2018 11:53 – 5 лют. 2018 12:20
Період уточнень:
25 січ. 2018 13:33 – 30 січ. 2018 14:30

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20205520
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 50051, Дніпропетровська область, г.Кривой Рог, ул.Никопольское шоссе,8
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Светлана Николаевна Легкобит
Володіння мовою:
Телефон:
+380673532077
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги щодо збору, систематизації та передачі інформації з пристроїв контрольно-вимірювальної апаратури GPS

Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 50051, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул.Нікопольське шосе,8

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 25 січ. 2018 13:33
Електронний підпис 25 січ. 2018 13:37
Не вказано 25 січ. 2018 13:33
Не вказано 5 лют. 2018 12:20
Не вказано 5 лют. 2018 12:20
Кошторис 25 січ. 2018 13:33

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
110 400,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
560,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
СОЛОГУБОВ ПЕТРО ПАВЛОВИЧ
E-mail: [email protected] Телефон: +380552367176 ЄДРПОУ:
36579708

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 31 січ. 2018 12:20
Не вказано 5 лют. 2018 13:23
Не вказано 31 січ. 2018 12:20
Не вказано 31 січ. 2018 12:20
Не вказано 31 січ. 2018 12:20
Не вказано 31 січ. 2018 12:20
Не вказано 31 січ. 2018 12:20
Не вказано 31 січ. 2018 12:20
Не вказано 31 січ. 2018 12:20
Не вказано 31 січ. 2018 12:20
Не вказано 31 січ. 2018 12:20
Не вказано 31 січ. 2018 12:20

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 лют. 2018 15:24
Протокол розгляду 5 лют. 2018 15:23

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 8 лют. 2018 15:28
Підписаний договір 8 лют. 2018 15:28
Додаток до договору 8 лют. 2018 15:28
Електронний підпис 12 лют. 2018 09:11
Підписаний договір 8 лют. 2018 15:28
Додаток до договору 8 лют. 2018 15:28

Пропозиція

65 770,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Савенко Максим Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380667193323 ЄДРПОУ:
3058217850

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 2 лют. 2018 13:41
Електронний підпис 2 лют. 2018 13:41
Електронний підпис 2 лют. 2018 13:41
Підтвердження відповідності 2 лют. 2018 12:47
Цінова пропозиція 2 лют. 2018 12:47

Пропозиція

65 780,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАГЕЛЛАН ТРЕК СОЛЮШЕН"
E-mail: [email protected] Телефон: +380503849535 ЄДРПОУ:
39068789

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 2 лют. 2018 12:00
Не вказано 2 лют. 2018 12:00
Не вказано 2 лют. 2018 12:00
Не вказано 2 лют. 2018 12:00
Не вказано 2 лют. 2018 12:00
Не вказано 2 лют. 2018 12:00
Не вказано 2 лют. 2018 12:00
Не вказано 2 лют. 2018 12:00
Не вказано 2 лют. 2018 12:00
Не вказано 2 лют. 2018 11:59
Не вказано 2 лют. 2018 12:00
Не вказано 2 лют. 2018 12:00
Не вказано 2 лют. 2018 12:00
Не вказано 2 лют. 2018 12:25
Не вказано 2 лют. 2018 11:59
Не вказано 2 лют. 2018 12:10

Пропозиція

99 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КЗ "Криворізька станція швидкої медичної допомоги Дніпропетровської обласної ради"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Дмитро Чаплинський
E-mail: [email protected] Телефон: 380536700448 ЄДРПОУ:
04543507

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

96 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
Ім'я:
Тетяна МТВ
E-mail: [email protected] Телефон: +380612243700 ЄДРПОУ:
05498694
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

177 000,00 грн без ПДВ

Дивитись