Природний газ
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Застосування іншої процедури закупівлі ,а саме відкритих торгів згідно Закону України "Про публічні закупівлі" та Закону України "Про ринок природного газу"
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 29 січ. 2018 16:26 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Природний газ
Код ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газ
|
Кількість: 91 722 тис м.куб |
Період доставки:
22 січ. 2018 – 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 07600, Київська область, смт Згурівка, вул.Українська,61 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 22 січ. 2018 13:41 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Ліцензія | 22 січ. 2018 13:46 | |
| Електронний підпис | 22 січ. 2018 13:47 |
Пропозиція
1 030 000,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти Згурівської районної державної адміністраціїВас може зацікавити
774 998,04 грн без ПДВ
Дивитись667 893,50 грн без ПДВ
Дивитись1 037 366,50 грн без ПДВ
Дивитись