теплопостачання

Очікувана вартість

771 700,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Допущення помилки при заповненні повідомлення про намір укласти договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 січ. 2018 15:42

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20578161
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 07313, Київська область, село Катюжанка, вул. Заводська 10б
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Верес Галина Миколаївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380459632333
E-mail:
Факс:
+380459632333

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

теплопостачання

Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція

Кількість:

339 Гкал

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 07313, Київська область, с.Катюжанка, вул..Заводська, 10-Б

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 січ. 2018 13:54

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
771 700,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
ТАРАН ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
Телефон: +380449622120 ЄДРПОУ:
13713569

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 19 січ. 2018 14:04
Не вказано 19 січ. 2018 14:04
Електронний підпис 19 січ. 2018 14:07

Пропозиція

771 700,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Катюжанський ДНЗЯС"Лелеченя"

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 код 09320000-8 «Пара, гаряча вода та пов’язана продукція» (послуги централізованого опалення), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09323000-9 Централізоване опалення.
ДК 021:2015 код 09320000-8 «Пара, гаряча вода та пов’язана продукція» (послуги централізованого опалення), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09323000-9 Централізоване опалення.
Ім'я:
Микицей Катерина Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380978009176 ЄДРПОУ:
01994416

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 178 332,20 грн без ПДВ

Дивитись