ДК 021:2015-15110000-2 -М’ясо (Яловичина - 1 категорії, лопатка, напівфабрикат, охолоджена; свинина – нежирна, лопатка, напівфабрикат, охолоджена; м'ясо свійської птиці - філе курей, 1 категорія, охолоджена; печінка яловичини, охолоджена.)
відкриті торги оголошено вдруге
з 15 січ. 2018 10:34
до 31 січ. 2018 09:00
з 1 лют. 2018 11:16
до 1 лют. 2018 11:37
з 1 лют. 2018 11:37
до 5 лют. 2018 19:42
з 5 лют. 2018 19:42
до 16 лют. 2018 15:05
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Яловичина - 1 категорії, лопатка, напівфабрикат, охолоджена; свинина – нежирна, лопатка, напівфабрикат, охолоджена; м'ясо свійської птиці - філе курей, 1 категорія, охолоджена; печінка яловичини, охолоджена
Код ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
|
Кількість: 9 741 кілограм |
Період доставки:
1 лют. 2018 – 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 42200, Сумська область, місто Суми, Сумська,18 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 1 лют. 2018 11:37 | |
| Не вказано | 1 лют. 2018 11:37 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 15 січ. 2018 10:35 | |
| Електронний підпис | 15 січ. 2018 10:35 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 15 січ. 2018 10:34 | |
| Документи закупівлі | 15 січ. 2018 10:34 | |
|
|
||
| Проєкт договору | 15 січ. 2018 10:34 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 31 січ. 2018 04:17 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 5 лют. 2018 19:41 | |
| Протокол розгляду | 5 лют. 2018 19:40 | |
| Витяг з реєстру | 1 лют. 2018 11:38 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Цінова пропозиція | 30 січ. 2018 20:26 | |
| Не вказано | 8 лют. 2018 13:36 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 5 лют. 2018 19:42 | |
| Витяг з реєстру | 5 лют. 2018 19:41 | |
| Протокол розгляду | 5 лют. 2018 19:41 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 16 лют. 2018 15:04 | |
| Електронний підпис | 16 лют. 2018 15:05 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КУ "Відділ освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради Сумської області"Вас може зацікавити
494 000,00 грн без ПДВ
Дивитись910 800,00 грн без ПДВ
Дивитись991 875,00 грн без ПДВ
Дивитись