ДК 021:2015- 09123000-7 – «Природний газ»

відкриті торги оголошено вдруге

Очікувана вартість

825 707,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 15 січ. 2018 10:26

до 31 січ. 2018 09:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
15 січ. 2018 10:26 – 31 січ. 2018 09:00
Період уточнень:
15 січ. 2018 10:26 – 21 січ. 2018 09:00
Відповіді на питання до:
31 січ. 2018 09:00
Оскарження умов тендера:
15 січ. 2018 10:26 – 27 січ. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
18 січ. 2018 14:04

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22594129
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 42200, Сумська область, місто Лебедин, ВУЛИЦЯ СУМСЬКА, 18
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Людмила Сімашова
Володіння мовою:
Телефон:
+380544521748
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

«Природний газ»

Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ

Кількість:

77 879 метр кубічний

Період доставки:

1 лют. 2018 – 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 42200, Сумська область, місто Лебедин, Сумська,18

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 15 січ. 2018 10:26
Електронний підпис 15 січ. 2018 10:26
Документи закупівлі 15 січ. 2018 10:26
Документи закупівлі 15 січ. 2018 10:26
Проєкт договору 15 січ. 2018 10:26

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
825 707,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
8 257,07 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Ярошенко Наталія Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380542659931, 380542659931 Факс:
0542659944
Веб сайт: ЄДРПОУ:
39586236

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 29 січ. 2018 15:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 січ. 2018 13:51
Цінова пропозиція 29 січ. 2018 13:51
Підтвердження відповідності 29 січ. 2018 13:52
Цінова пропозиція 29 січ. 2018 13:51
Технічні специфікації 29 січ. 2018 13:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 січ. 2018 13:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 січ. 2018 13:51
Технічні специфікації 29 січ. 2018 13:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 січ. 2018 13:51
Підтвердження відповідності 29 січ. 2018 13:51
Підтвердження відповідності 29 січ. 2018 13:51
Цінова пропозиція 29 січ. 2018 13:51
Підтвердження відповідності 29 січ. 2018 13:52
Підтвердження відповідності 29 січ. 2018 13:51
Підтвердження відповідності 29 січ. 2018 13:51
Підтвердження відповідності 29 січ. 2018 13:51
Підтвердження відповідності 29 січ. 2018 13:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 січ. 2018 13:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 січ. 2018 13:51
Підтвердження відповідності 29 січ. 2018 13:52
Електронний підпис 29 січ. 2018 15:30
Технічні специфікації 29 січ. 2018 13:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 січ. 2018 13:51

Пропозиція

813 720,29 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КУ "Відділ освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради Сумської області"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Олена Чупрова
E-mail: [email protected] Телефон: +380993566686 ЄДРПОУ:
01998868
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

774 998,04 грн без ПДВ

Дивитись
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 " Газове паливо" (природний газ)
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 " Газове паливо" (природний газ)
Ім'я:
Сергій Іванов
E-mail: [email protected] Телефон: +380664590187 Веб сайт: ЄДРПОУ:
03527891
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

667 893,50 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо: природний газ (уточнюючий код 09123000-7 – Природний газ)
ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо: природний газ (уточнюючий код 09123000-7 – Природний газ)
Ім'я:
Абдуллаєва Ірина Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380675082098 ЄДРПОУ:
04014097

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

494 828,83 грн без ПДВ

Дивитись