Природний газ

Закупівля природного газу шляхом укладення прямого договору здійснюється для безперебійного забезпечення медичної установи газом на період до 28 лютого 2018 року на час проведення процедури відкритих торгів на початку року. Місце поставки: м. Львів, за адресами визначеними замовником.

Очікувана вартість

199 089,36 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01997538
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 79019, Львівська область, Львів, вул. Лемківська, 24
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Підкова Сергій Мирославович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380322316368
E-mail:
Факс:
+380322521043

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Природний газ

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

18 000 м.куб

Період доставки:

до 28 лют. 2018

Місце доставки:

Україна, 79068, Львівська область, м.Львів, вул. Замарстинівська, 274

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 січ. 2018 11:48

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
199 089,36 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Майк Павло Романович
Телефон: 380676745488 ЄДРПОУ:
39594527
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 січ. 2018 11:51

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 січ. 2018 12:02

Пропозиція

199 089,36 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КЗЛОР "Львівський протитуберкульозний диспансер"

Вас може зацікавити

ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (Природний газ (09123000-7))
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (Природний газ (09123000-7))
Ім'я:
Кульчицька Оксана Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380352522083 Факс:
+380352522083
ЄДРПОУ:
00704913

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

107 715,59 грн без ПДВ

Дивитись
Природний газ - код ДК 021:2015 - 09120000-6 – «Газове паливо» (відповідний код ДК 021:2015 – 09123000-7 – «Природний газ»)
Природний газ - код ДК 021:2015 - 09120000-6 – «Газове паливо» (відповідний код ДК 021:2015 – 09123000-7 – «Природний газ»)
Ім'я:
Ігор Малярчук
E-mail: [email protected] Телефон: +380968696260 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42096837

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

156 315,50 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Сіленко Неля Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380674921934 ЄДРПОУ:
34477817

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

355 262,50 грн без ПДВ

Дивитись