Природний газ
4 лоти
з 12 січ. 2018 09:27
до 27 січ. 2018 12:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
лот 1 природний газ для Новомосковський міськрайонний суд; Магдалинівський районний суд процедура відкритих торгів проводиться вдруге Перейти до лоту |
Очікувана вартість 291 214,56 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
| 2 |
лот 2 - Синельниківський міськрайонний суд ; Васильківський районний суд; Покровський районний суд; Юр’ївський районний суд процедура відкритих торгів проводиться вдруге Перейти до лоту |
Очікувана вартість 322 416,12 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
| 3 |
лот 3 природний газ для Криничанський районний суд; П’ятихатський районний суд; Солонянський районний суд процедура відкритих торгів проводиться вдруге Перейти до лоту |
Очікувана вартість 260 013,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
| 4 |
лот 4 - Софіївський районний суд; Томаківський районний суд; Широківський районний суд; Орджонікідзевський міський суд Перейти до лоту |
Очікувана вартість 468 023,40 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 12 січ. 2018 09:28 | |
| Документи закупівлі | 12 січ. 2018 09:27 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІВас може зацікавити
969 156,10 грн без ПДВ
Дивитись1 060 813,83 грн без ПДВ
Дивитись1 713 331,57 грн без ПДВ
Дивитись