Природний газ

Очікувана вартість

2 070 500,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 10 січ. 2018 15:09

до 25 січ. 2018 15:14

Аукціон

з 26 січ. 2018 14:42

до 26 січ. 2018 15:03

Кваліфікація

з 26 січ. 2018 15:03

до 30 січ. 2018 15:26

Пропозиції розглянуто

з 30 січ. 2018 15:26

Подання пропозицій:
10 січ. 2018 15:09 – 25 січ. 2018 15:14
Початок аукціону:
26 січ. 2018 14:42 – 26 січ. 2018 15:03
Період уточнень:
10 січ. 2018 15:09 – 15 січ. 2018 15:14
Відповіді на питання до:
25 січ. 2018 15:14
Оскарження умов тендера:
10 січ. 2018 15:09 – 21 січ. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
10 січ. 2018 15:26

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Pішенням Антимонопольного комітету України №1835-р/пк-пз від 28.02.2018 року відділ освіти Міжгірської РДА зобов’язано відмінити процедуру закупівлі – «ДК021: 2015: 09123000-7 – «Природний газ», оголошення про проведення якої оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу № UA-2018-01-10-001242-b

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 6 бер. 2018 16:13

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02143330
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 90000, Закарпатська область, Міжгір'я, Закарпатська обл., смт. Міжгір'я вул. Шевченка,86
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Зозулич Оксана Іллічна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380314623013
E-mail:
Факс:
+380314622040

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Природний газ

Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ

Кількість:

187 тис м.куб

Період доставки:

1 лют. 2018 – 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 90000, Закарпатська область, Міжгірський район, згідно тендерної документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 січ. 2018 15:26
Документи закупівлі 10 січ. 2018 15:09
Не вказано 26 січ. 2018 15:03
Не вказано 26 січ. 2018 15:03

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 070 500,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
10 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Морозов Олександр Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: 380975668518 ЄДРПОУ:
40220890

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Цінова пропозиція 26 січ. 2018 19:58
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Цінова пропозиція 26 січ. 2018 19:57
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48
Підтвердження відповідності 24 січ. 2018 19:48

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 26 січ. 2018 15:04
Ліцензія 30 січ. 2018 13:28
Електронний підпис 30 січ. 2018 13:31

Пропозиція

1 727 880,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Метенько Оксана Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380672403440, 380672403440 ЄДРПОУ:
39582749

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір ще не завантажено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:13
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 січ. 2018 15:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 січ. 2018 15:12
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 січ. 2018 15:12
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:13
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 січ. 2018 15:12
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:13
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:13
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:12
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:13
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:12
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:13
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 січ. 2018 15:12
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:12
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:13
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:13
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 січ. 2018 15:12
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:13
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:13
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:13
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:13
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:13
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:13
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 січ. 2018 15:12
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:12
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:13
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:13
Технічні специфікації 18 січ. 2018 15:12
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:13
Технічні специфікації 18 січ. 2018 15:12
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:13
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 січ. 2018 15:12
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:12
Цінова пропозиція 18 січ. 2018 15:12
Підтвердження відповідності 18 січ. 2018 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 січ. 2018 15:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 січ. 2018 15:12

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 30 січ. 2018 15:26
Витяг з реєстру 30 січ. 2018 13:32
Ліцензія 30 січ. 2018 15:22

Пропозиція

1 915 523,28 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Міжгірської РДА

Вас може зацікавити

Природний газ (ДК 021:2015 (CPV 2008) 09120000-6 – Газове паливо
Природний газ (ДК 021:2015 (CPV 2008) 09120000-6 – Газове паливо
Ім'я:
Ірина Радченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380992534877 Веб сайт: ЄДРПОУ:
44133660
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 875 920,99 грн без ПДВ

Дивитись
09120000-6 — Газове паливо «Природний газ» (09123000-7)
09120000-6 — Газове паливо «Природний газ» (09123000-7)
Ім'я:
Іван Антощук
E-mail: [email protected] Телефон: +380342790196 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40108798
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 415 785,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ірина Сердюченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380512589627 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02007070
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 750 000,00 грн без ПДВ

Дивитись