Книга канцелярська (обліку) 96 аркушів формат А4, книга канцелярська 176 (або 192) аркушів формат А4, зошит офісний у м’якій обкладинці 96 аркушів формат А4, папка картонна-швидкозшивач А4, факсовий папір, марки, конверти
з 9 січ. 2018 17:27
до 12 січ. 2018 17:24
з 12 січ. 2018 17:24
до 17 січ. 2018 17:24
з 18 січ. 2018 11:20
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Пояснення
У зв’язку з неможливістю усунення порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, а саме, помилково включено придбання поштових марок до переліку канцелярських товарів, скасувати допорогову закупівлю на придбання канцтоварів
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 16 січ. 2018 09:13 | |
| Електронний підпис | 16 січ. 2018 09:23 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Книга канцелярська (обліку) 96 аркушів формат А4, книга канцелярська 176 (або 192) аркушів формат А4, зошит офісний у м’якій обкладинці 96 аркушів формат А4, папка картонна-швидкозшивач А4, факсовий папір, марки, конверти
Код ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
|
Кількість: 5 780 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 53300, Дніпропетровська область, м.Покров, Цнетральна, 48 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 9 січ. 2018 17:30 | |
| Не вказано | 9 січ. 2018 17:27 | |
| Не вказано | 9 січ. 2018 17:27 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської областіВас може зацікавити
15 833,33 грн без ПДВ
Дивитись29 921,78 грн з ПДВ
Дивитись28 000,00 грн без ПДВ
Дивитись