Газове паливо

ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо. Процедура закупівлі – відкриті торги на 2018 рік, що оголошена згідно листа інформативного характеру Мінекономрозвитку України №3302-06/29640-06 від 14.06.2016 року

Очікувана вартість

560 572,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 3 січ. 2018 16:38

до 19 січ. 2018 10:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
3 січ. 2018 16:38 – 19 січ. 2018 10:00
Період уточнень:
3 січ. 2018 16:38 – 9 січ. 2018 10:00
Відповіді на питання до:
19 січ. 2018 10:00
Оскарження умов тендера:
3 січ. 2018 16:38 – 15 січ. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
3 січ. 2018 16:41

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22743983
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 75500, Херсонська область, місто Генічеськ, вулиця Ковпака,36
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
АНІКЄЄВА ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380553430238
E-mail:
Факс:
+380553430238

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Газове паливо

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

51 103 м.куб

Період доставки:

22 січ. 2018 – 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 75500, Херсонська область, м. Генічеськ, вул. Ковпака, 36

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 3 січ. 2018 16:38
Документи закупівлі 3 січ. 2018 16:38
Електронний підпис 3 січ. 2018 16:41

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
560 572,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
500,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Пестрецова Світлана Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380552417085 Веб сайт: ЄДРПОУ:
39500143

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Цінова пропозиція 17 січ. 2018 16:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 січ. 2018 16:32
Технічні специфікації 17 січ. 2018 16:32
Підтвердження відповідності 17 січ. 2018 16:32

Пропозиція

472 191,72 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 27 М. ГЕНІЧЕСЬКА

Вас може зацікавити

Ім'я:
Сніжана Литовченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380505329388 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04383475

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

418 125,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (природний газ)
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (природний газ)
Ім'я:
Наталія Сердюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380535021933 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01999336

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

639 472,50 грн без ПДВ

Дивитись
Природний газ (09123000-7–природний газ) код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 09120000-6 Газове паливо
Природний газ (09123000-7–природний газ) код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 09120000-6 Газове паливо
Ім'я:
Ольга Лесюн
E-mail: [email protected] Телефон: +380679696070 ЄДРПОУ:
33341678

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 030 261,25 грн без ПДВ

Дивитись