доступ до автоматизованої інформаційної системи для ведення бази даних абонентів

Очікувана вартість

199 999,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
32884814
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 54018, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул. Олійника 9а
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Козлов Геннадій Вячеславович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380512214122
E-mail:
Факс:
+380512214122

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

доступ до автоматизованої інформаційної системи для ведення бази даних абонентів

Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

1 січ. 2018 – 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 54018, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Олійника, буд. 9-а.

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 3 січ. 2018 14:50

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
199 999,00 грн без ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Ткач Марія Іванівна
Телефон: (0512)67-40-03 ЄДРПОУ:
33084386

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 3 січ. 2018 14:58

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 3 січ. 2018 15:03

Пропозиція

199 999,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ЖКП "Південь"

Вас може зацікавити

(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
Ім'я:
Тетяна МТВ
E-mail: [email protected] Телефон: +380612243700 ЄДРПОУ:
05498694
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

177 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах загального користування державного значення Чернівецької області) (ДК 021:2015 72310000-1 - Послуги з обробки даних)
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах з...
Ім'я:
Швець В'ячеслав Павлович
E-mail: [email protected] Телефон: 380372583872 ЄДРПОУ:
22843868

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

280 600,00 грн без ПДВ

Дивитись