Овочі та фрукти в асортименті
ДК 021:2015, код 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Овочі та фрукти в асортименті)
з 2 січ. 2018 19:33
до 18 січ. 2018 00:00
з 18 січ. 2018 15:54
до 18 січ. 2018 16:15
з 18 січ. 2018 16:15
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги не відбулись
Пояснення
Визнати торги такими, що не відбулися за процедурою закупівлі відкриті торги по предмету: ДК 021:2015, код 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Овочі та фрукти в асортименті) (ідентифікатор оголошення про закупівлю UA-2018-01-02-001673-a) з підстави передбаченою частиною 2 статті 31 Закону: «скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг»
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 13 лют. 2018 10:10 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Овочі та фрукти в асортименті
Код ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
|
Кількість: 14 155 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 2 січ. 2018 19:33 | |
| Документи закупівлі | 2 січ. 2018 19:33 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 2 січ. 2018 19:39 | |
| Електронний підпис | 2 січ. 2018 19:39 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 9 січ. 2018 18:49 | |
| Не вказано | 18 січ. 2018 16:15 | |
| Не вказано | 18 січ. 2018 16:15 | |
|
|
||
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 січ. 2018 22:35 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 січ. 2018 22:35 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Витяг з реєстру | 18 січ. 2018 16:15 | |
| Ліцензія | 24 січ. 2018 16:52 |
Пропозиція
Статус
очікує рішення
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 січ. 2018 22:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 січ. 2018 22:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 січ. 2018 22:32 |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти сім"ї та молоді Глобинської районної державної адміністраціїВас може зацікавити
461 000,00 грн без ПДВ
Дивитись367 500,00 грн без ПДВ
Дивитись232 083,33 грн без ПДВ
Дивитись