Масло солодко вершкове 72,5% жирності
ДК 021:2015, код 15530000-2 - Вершкове масло (Масло солодко вершкове 72,5% жирності)
з 2 січ. 2018 19:05
до 19 січ. 2018 00:00
з 19 січ. 2018 11:40
до 19 січ. 2018 12:13
з 19 січ. 2018 12:13
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги не відбулись
Пояснення
Визнати торги такими, що не відбулися за процедурою закупівлі відкриті торги по предмету: ДК 021:2015, код 15530000-2 - Вершкове масло (Масло солодко вершкове 72,5% жирності) (ідентифікатор оголошення про закупівлю UA-2018-01-02-000511-b) з підстави передбаченою частиною 2 статті 31 Закону: «скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг»
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 13 лют. 2018 10:01 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Масло солодко вершкове 72,5% жирності
Код ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове масло
|
Кількість: 1 731 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 19 січ. 2018 12:13 | |
| Не вказано | 19 січ. 2018 12:13 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 2 січ. 2018 19:06 | |
| Документи закупівлі | 2 січ. 2018 19:06 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 2 січ. 2018 19:09 | |
| Електронний підпис | 2 січ. 2018 19:09 | |
|
|
||
| Не вказано | 10 січ. 2018 17:19 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 січ. 2018 11:26 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 січ. 2018 15:38 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 січ. 2018 15:38 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 січ. 2018 15:38 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 січ. 2018 15:38 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 січ. 2018 15:38 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 січ. 2018 15:38 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 січ. 2018 15:38 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 січ. 2018 15:38 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 січ. 2018 15:38 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 січ. 2018 15:38 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 січ. 2018 15:38 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 січ. 2018 15:38 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 січ. 2018 15:38 | |
| Цінова пропозиція | 18 січ. 2018 15:38 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 січ. 2018 15:38 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 січ. 2018 15:38 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 січ. 2018 15:38 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 січ. 2018 15:38 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 січ. 2018 15:38 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 січ. 2018 15:38 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 січ. 2018 15:38 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Ліцензія | 24 січ. 2018 16:48 | |
| Витяг з реєстру | 19 січ. 2018 12:13 |
Пропозиція
Статус
очікує рішення
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 січ. 2018 23:10 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 січ. 2018 23:10 |
Пропозиція
Статус
очікує розгляду
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 січ. 2018 22:53 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 січ. 2018 22:53 |
Пропозиція
Статус
очікує розгляду
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 18 січ. 2018 22:45 | |
| Технічні специфікації | 18 січ. 2018 22:45 |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти сім"ї та молоді Глобинської районної державної адміністраціїВас може зацікавити
438 666,67 грн без ПДВ
Дивитись341 440,00 грн без ПДВ
Дивитись168 958,33 грн без ПДВ
Дивитись