електрична енергія

Очікувана вартість

1 399 440,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Керуючись аб.4 п.1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» ( порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури, повідомлення про намір укласти договір, передбаченого Законом).

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 10 січ. 2018 12:04
Електронний підпис 10 січ. 2018 12:05

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02005792
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 58013, Чернівецька область, м. Чернівці, Шевченківський р-н, вул. Героїв Майдану, 242
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
олена тарновецька
Володіння мовою:
Телефон:
+380372564434,+380372559203
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

588 000 кіловат

Період доставки:

1 січ. 2018 – 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 58013, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Героїв Майдану,242

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 груд. 2017 12:52

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 399 440,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Бакланов В.В.
Телефон: +380372584952 ЄДРПОУ:
00130760
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 29 груд. 2017 12:52
Електронний підпис 3 січ. 2018 14:57

Пропозиція

1 399 440,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальна установа "Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Рєзніченко Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: 380459846826 ЄДРПОУ:
01994451

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 394 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Бичова Людмила Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380661551797 ЄДРПОУ:
40460848

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 265 642,95 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Соловка Ірина Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380342558149 Факс:
+380342558168
ЄДРПОУ:
31075296

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 745 759,41 грн без ПДВ

Дивитись