Право придбання послуг з обробки даних з використанням комп’ютерної програми «Система оцінки персоналу Перформія.

Очікувана вартість

97 977,60 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00131587
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 79026, Львівська область, Львів, вул.Козельницька, 3
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ленець Олексій Андрійович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380322392297
E-mail:
Факс:
+380322392260

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Право придбання послуг з обробки даних з використанням комп’ютерної програми «Система оцінки персоналу Перформія.

Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних

Кількість:

1 шт

Період доставки:

1 січ. 2018 – 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 79052, Львівська область, м.Львів, вул. Сяйво, 10

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 груд. 2017 12:15

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
97 977,60 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Герасименко Алла Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 067-323-77-48 ЄДРПОУ:
37000886

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 29 груд. 2017 12:17
Електронний підпис 29 груд. 2017 12:18

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 груд. 2017 12:31
Не вказано 29 груд. 2017 12:30

Пропозиція

97 977,60 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ПрАТ Львівобленерго

Вас може зацікавити

Ім'я:
Дмитро Чаплинський
E-mail: [email protected] Телефон: 380536700448 ЄДРПОУ:
04543507

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

96 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
Ім'я:
Тетяна МТВ
E-mail: [email protected] Телефон: +380612243700 ЄДРПОУ:
05498694
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

177 000,00 грн без ПДВ

Дивитись