газ природний
газ природний
з 28 груд. 2017 17:23
до 14 січ. 2018 13:00
з 15 січ. 2018 15:11
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
У роботі майданчику «Pablic bid» , на якому проводилася процедура відкритих торгів стався технічний збій і не було опубліковано тендерну документацію щодо проведення процедури відкритих торгів при оголошенні закупівлі. Тому потрібно відмінити торги відповідно до п.1 ст.31 ЗУ «Про публічні закупівлі» у зв’язку з неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 4 січ. 2018 15:33 | |
| Не вказано | 4 січ. 2018 15:33 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
газ природний
Код ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
Код:
|
Кількість: 71 313 м.куб. |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 38000, Полтавська область, ШИШАКИ, вул.Партизанська будинок 6 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 28 груд. 2017 17:23 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника від.освіти молоді спорту та культури Шишацької РДАВас може зацікавити
397 894,00 грн без ПДВ
Дивитись516 683,25 грн без ПДВ
Дивитись994 735,00 грн без ПДВ
Дивитись