Постачання теплової енергії

Очікувана вартість

266 651,06 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

технічна помилка (не додано повідомлення про намір укласти договір)

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 груд. 2017 14:36

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04053223
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 87524, Донецька область, м. Маріуполь, пр-т. Металургів, 193
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Марина Максимова
Володіння мовою:
Телефон:
+380687800294
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Постачання теплової енергії

Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція

Кількість:

194 гігакалорія

Період доставки:

1 січ. 2018 – 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 87524, Донецька область, м. Маріуполь, пр. Металургів, 193

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 груд. 2017 14:33

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
266 651,06 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Мирошниченко Д.М.
Телефон: 0629 348540 ЄДРПОУ:
33760246

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Немає завантажених документів

Пропозиція

266 651,06 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КАЛЬМІУСЬКА РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ