Сир твердий «Російський», без рослинних жирів, Сир кисломолочний (творог), Плавлений сир

ДК 021:2015, код 15540000-5 - Сирні продукти (Сир твердий «Російський», без рослинних жирів, Сир кисломолочний (творог), Плавлений сир)

Очікувана вартість

442 909,60 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 21 груд. 2017 19:10

до 9 січ. 2018 00:00

Аукціон

з 9 січ. 2018 11:27

до 9 січ. 2018 11:54

Кваліфікація

з 9 січ. 2018 11:54

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
21 груд. 2017 19:10 – 9 січ. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
9 січ. 2018 11:27 – 9 січ. 2018 11:54
Період уточнень:
21 груд. 2017 19:10 – 30 груд. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
9 січ. 2018 00:00
Оскарження умов тендера:
21 груд. 2017 19:10 – 5 січ. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
29 груд. 2017 18:36

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Голова тендерного комітету повідомила, що у зв’язку із суттєвою зміною потреби у закупівлі товару, який є предметом даної закупівлі, виникає потреба у відміні процедури закупівлі та повторному її оголошенні під фактично необхідні об’єми, а саме: - кисломолочний сир 1620 кг. - сир твердий 820 кг - плавлений сирок 4943 шт. Отже, тендерний повинен розглянути прийняти про рішення щодо відміни процедури закупівлі згідно частини 1 статті 31 Закону: «відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг» у кількості та обсягу, який зазначено в Процедурі закупівлі. Рішення про відміну (скасування) закупівлі унеможливить завдання шкоди законним інтересам учасників закупівлі, внаслідок укладання Договору про закупівлю за процедурою, що містить неточні об’єми постачання товару, що складає його предмет. ВИРІШИЛИ: Відмінити процедуру закупівлі відкриті торги по предмету: ДК 021:2015, код 15540000-5 - Сирні продукти (Сир твердий «Російський», без рослинних жирів, Сир кисломолочний (творог), Плавлений сир) (ідентифікатор оголошення про закупівлю UA-2017-12-21-003386-b) з підстави передбаченою частиною 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі»: «відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг» у кількості та обсягу, який зазначено в Процедурі закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 12 січ. 2018 16:48

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40901383
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, Новоукраїнський район, УЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 70
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Горбатенко Валентина
Володіння мовою:
Телефон:
+380525150038
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Сир твердий «Російський» без рослинних жирів

Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти

Кількість:

927 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
2

Сир кисломолочний (творог)

Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти

Кількість:

2 085 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
3

Плавлений сир

Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти

Кількість:

6 512 шт

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 21 груд. 2017 19:07
Не вказано 21 груд. 2017 19:07
Не вказано 29 груд. 2017 18:36
Не вказано 9 січ. 2018 11:54
Не вказано 9 січ. 2018 11:54
Електронний підпис 21 груд. 2017 19:07
Електронний підпис 21 груд. 2017 19:07

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
442 909,60 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
885,82 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Алексей Выткалов
E-mail: [email protected] Телефон: +380992890061 ЄДРПОУ:
00447853
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 8 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44
Не вказано 5 січ. 2018 15:44

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 9 січ. 2018 11:55

Пропозиція

321 754,20 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення
Ім'я:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ УМАНЕЦЬ ОЛЕГ АНДРІЙОВИЧ
E-mail: [email protected] Телефон: +380973377373 ЄДРПОУ:
3502807531

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 8 січ. 2018 20:22
Технічні специфікації 8 січ. 2018 20:22
Технічні специфікації 8 січ. 2018 20:22
Технічні специфікації 8 січ. 2018 20:22

Пропозиція

434 166,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду
Ім'я:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПАРФЕНЮК ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
E-mail: [email protected] Телефон: +380660001020 ЄДРПОУ:
3071707215

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 січ. 2018 23:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 січ. 2018 23:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 січ. 2018 23:20

Пропозиція

438 073,20 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Сир кисломолочний 9%, ДСТУ 4554, сир твердий 45%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421, маса сиркова солодка 8% жирності, в асортименті
Сир кисломолочний 9%, ДСТУ 4554, сир твердий 45%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421, маса сиркова солодка 8% жирності, в асортименті
Ім'я:
Тетяна Вітер
E-mail: [email protected] Телефон: +380577466349 ЄДРПОУ:
03189541

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

265 773,33 грн без ПДВ

Дивитись
Сирні продукти (Сир твердий 45%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421; Сир кисломолочний 9%)
Сирні продукти (Сир твердий 45%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421; Сир кисломолочний 9%)
Ім'я:
ТЕТЯНА АНФЬОРОВА
E-mail: [email protected] Телефон: +380672037813 Веб сайт: ЄДРПОУ:
43470230

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

350 682,08 грн без ПДВ

Дивитись
Сир твердий 50%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421, Сир кисломолочний 9%, фасування 300-500г
Сир твердий 50%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421, Сир кисломолочний 9%, фасування 300-500г
Ім'я:
Бабич Олександра Андріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380512378276 Факс:
+380512378257
ЄДРПОУ:
22442081

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

557 191,00 грн без ПДВ

Дивитись