09120000-6 - Газове паливо (Природний газ).

Закупівля природного газу на 2018 рік.

Очікувана вартість

1 239 700,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 19 груд. 2017 16:58

до 4 січ. 2018 17:03

Аукціон

з 5 січ. 2018 13:06

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
19 груд. 2017 16:58 – 4 січ. 2018 17:03
Початок аукціону:
5 січ. 2018 13:06
Період уточнень:
19 груд. 2017 16:58 – 25 груд. 2017 17:03
Відповіді на питання до:
4 січ. 2018 17:03
Оскарження умов тендера:
19 груд. 2017 16:58 – 31 груд. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
19 груд. 2017 17:05

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Відсутністю потреби закупівлі товару на 2018 рік в об’ємі заявленому в ТД. Частина 1 ст.31 Закону України "Про публічні закупівлі" та відповідно до ДТ процедури закупівлі відкриті торги 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ) розділу «Результати торгів та укладання договору про закупівлю» п.1відміна замовником торгів чи визнання їх такими, що не відбулися

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 22 груд. 2017 10:15

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02147486
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 16000, Чернігівська область, місто Новгород-Сіверський, вулиця Майстренка, б. №6
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Шарай Світлана Дмитрівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380465823293
E-mail:
Факс:
+380465821762

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

09120000-6 - Газове паливо (Природний газ).

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

112 700 м.куб

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 16000, Чернігівська область, с. Чайкине, с. Печенюги, Вул. Кучми,41, вул. Центральна,73

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 19 груд. 2017 16:58
Документи закупівлі 19 груд. 2017 16:58
Електронний підпис 19 груд. 2017 17:05

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 239 700,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
12 397,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Чернігівської області

Вас може зацікавити

Природний газ (ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо)
Природний газ (ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо)
Ім'я:
Олександр Федорін
E-mail: [email protected] Телефон: +380462608310 ЄДРПОУ:
33259657

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 207 892,50 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015:09120000-6 Газове паливо (природний газ)
ДК 021:2015:09120000-6 Газове паливо (природний газ)
Ім'я:
Маряна Беца
E-mail: [email protected] Телефон: +380955345003 ЄДРПОУ:
44543304

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 392 629,00 грн без ПДВ

Дивитись
Газове паливо - код ДК 021: 2015 – 09120000-6 (Природний газ - 09123000-7)
Газове паливо - код ДК 021: 2015 – 09120000-6 (Природний газ - 09123000-7)
Ім'я:
Зарицька Ірина Омелянівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380509953122 ЄДРПОУ:
36246368

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 278 945,00 грн без ПДВ

Дивитись