Дизельне паливо; бензин моторний марки А-92

ДК 021:2015, код 09130000-9 – Нафта і дистиляти (дизельне паливо; бензин моторний марки А-92). Процедура закупівлі – відкриті торги на 2018 рік, що оголошені згідно листа інформативного характеру Мінекономрозвитку України №3302-06/29640-06 від 14.06.2016 року.

Очікувана вартість

613 400,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 13 груд. 2017 14:43

до 29 груд. 2017 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
13 груд. 2017 14:43 – 29 груд. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
13 груд. 2017 14:43 – 19 груд. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
29 груд. 2017 00:00
Оскарження умов тендера:
13 груд. 2017 14:43 – 25 груд. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
13 груд. 2017 14:41

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20527353
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 70545, Запорізька обл., с. Преображенка, Оріхівський район, ВУЛИЦЯ ПОЛЬОВА, будинок 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Дяченко Марія
Володіння мовою:
Телефон:
+380614141216
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Дизельне паливо

Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти

Кількість:

20 000 л

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
2

Бензин моторний марки А-92

Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти

Кількість:

4 200 л

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 13 груд. 2017 14:41
Не вказано 13 груд. 2017 14:40

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
613 400,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
6 134,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ОСНОВА" ПРЕОБРАЖЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОРІХІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Іван Андрієвський
E-mail: [email protected] Телефон: +380752888730 ЄДРПОУ:
03351823

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

329 166,66 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021-2015 (CPV): 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон)
ДК 021-2015 (CPV): 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон)
Ім'я:
Кириченко Максим Олегович
E-mail: [email protected] Телефон: +380675228177 ЄДРПОУ:
21368856

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 059 716,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Назарук Іванна Nazaruk
E-mail: [email protected] Телефон: 380633918344 ЄДРПОУ:
30659101

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

772 800,00 грн без ПДВ

Дивитись