Послуги з обробки даних.

Послуги з передачі даних

Очікувана вартість

147 459,47 грн

без ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 12 груд. 2017 14:39

до 18 груд. 2017 12:00

Прийом пропозицій

з 18 груд. 2017 12:00

до 20 груд. 2017 12:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 20 груд. 2017 12:00

до 21 груд. 2017 10:46

Пропозиції розглянуто

з 21 груд. 2017 10:46

до 19 лист. 2018 14:18

Подання пропозицій:
18 груд. 2017 12:00 – 20 груд. 2017 12:00
Період уточнень:
12 груд. 2017 14:39 – 18 груд. 2017 12:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38728507
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 54001, Миколаївська обл., Миколаїв, вул. Лягіна, буд 27
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Руденко Ірина
Володіння мовою:
Телефон:
+380512501162
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з передачі даних

Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних

Кількість:

7 посл.

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 12 груд. 2017 14:38
Не вказано 12 груд. 2017 14:38

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
147 459,47 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 500,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ФАРЛЕП-ІНВЕСТ"
E-mail: [email protected] Телефон: 80933113591 ЄДРПОУ:
19199961

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 19 груд. 2017 16:05
Не вказано 19 груд. 2017 16:05

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 21 груд. 2017 10:46

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 19 лист. 2018 14:18

Пропозиція

117 992,64 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Філія "Дельта-лоцман" державного підприємства "Адміністрація морських портів України"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Дмитро Чаплинський
E-mail: [email protected] Телефон: 380536700448 ЄДРПОУ:
04543507

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

96 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
Ім'я:
Тетяна МТВ
E-mail: [email protected] Телефон: +380612243700 ЄДРПОУ:
05498694
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

177 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах загального користування державного значення Чернівецької області) (ДК 021:2015 72310000-1 - Послуги з обробки даних)
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах з...
Ім'я:
Швець В'ячеслав Павлович
E-mail: [email protected] Телефон: 380372583872 ЄДРПОУ:
22843868

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

280 600,00 грн без ПДВ

Дивитись