ДК 021-2015: 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання».

Детальний опис предмета закупівлі та медико-технічні вимоги до нього викладено в додатку № 2 «Технічне завдання» до оголошення про проведення закупівлі через систему електронних закупівель

Очікувана вартість

52 200,00 грн

з ПДВ
Пропозиції розглянуто
Перегляд
Період уточнень

з 8 груд. 2017 12:19

до 13 груд. 2017 13:00

Прийом пропозицій

з 13 груд. 2017 14:00

до 15 груд. 2017 14:00

Аукціон

з 18 груд. 2017 15:40

до 18 груд. 2017 16:13

Кваліфікація

з 18 груд. 2017 16:13

до 19 груд. 2017 18:52

Пропозиції розглянуто

з 19 груд. 2017 18:52

Подання пропозицій:
13 груд. 2017 14:00 – 15 груд. 2017 14:00
Початок аукціону:
18 груд. 2017 15:40 – 18 груд. 2017 16:13
Період уточнень:
8 груд. 2017 12:19 – 13 груд. 2017 13:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02012556
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 84313, Донецька область, КРАМАТОРСЬК, Донецька обл., місто Краматорськ, вулиця Богдана Хмельницького, 6
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Дуднік Алла Миколаївна
Володіння мовою:
Телефон:
0639703667
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

чорно-білий лазерний БФП (формат А4)

Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Код:

Кількість:

4 комп.

Період доставки:

до 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 84313, Донецька область, КРАМАТОРСЬК, вул. Богдана Хмельницького, 6 (другий поверх), м. Краматорськ, Донецька обл.

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 18 груд. 2017 16:13
Не вказано 18 груд. 2017 16:13
Електронний підпис 8 груд. 2017 12:21
Документи закупівлі 8 груд. 2017 12:19

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
52 200,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
261,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Вiталiй Рязанцев
E-mail: [email protected] Телефон: +380501015665 ЄДРПОУ:
2735108235

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 15 груд. 2017 13:56
Не вказано 15 груд. 2017 13:56
Не вказано 15 груд. 2017 13:56
Не вказано 15 груд. 2017 13:56
Не вказано 15 груд. 2017 13:56
Не вказано 15 груд. 2017 13:56
Не вказано 15 груд. 2017 13:56
Не вказано 15 груд. 2017 13:56
Не вказано 15 груд. 2017 13:56
Не вказано 15 груд. 2017 13:56
Не вказано 15 груд. 2017 13:56
Не вказано 15 груд. 2017 13:56
Не вказано 15 груд. 2017 13:56
Не вказано 15 груд. 2017 13:56
Не вказано 15 груд. 2017 13:56
Не вказано 15 груд. 2017 13:56
Не вказано 15 груд. 2017 13:56
Не вказано 15 груд. 2017 13:56
Не вказано 15 груд. 2017 13:56
Не вказано 15 груд. 2017 13:56
Не вказано 15 груд. 2017 13:56
Не вказано 15 груд. 2017 13:56
Цінова пропозиція 15 груд. 2017 13:56
Цінова пропозиція 15 груд. 2017 13:56
Не вказано 15 груд. 2017 13:56
Не вказано 15 груд. 2017 13:56

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 груд. 2017 17:48
19 груд. 2017 17:47

Пропозиція

47 535,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Таганов Евген Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380633660545 ЄДРПОУ:
40847007

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 13 груд. 2017 16:44
Підтвердження відповідності 13 груд. 2017 16:44
Електронний підпис 13 груд. 2017 16:44
Підтвердження відповідності 13 груд. 2017 16:44
Цінова пропозиція 13 груд. 2017 16:44
Підтвердження відповідності 13 груд. 2017 16:44
Підтвердження відповідності 13 груд. 2017 16:44
Підтвердження відповідності 13 груд. 2017 16:44
Підтвердження відповідності 13 груд. 2017 16:44
Підтвердження відповідності 13 груд. 2017 16:44
Підтвердження відповідності 13 груд. 2017 16:44
Підтвердження відповідності 13 груд. 2017 16:44
Технічні специфікації 13 груд. 2017 16:44
Технічні специфікації 13 груд. 2017 16:44

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 груд. 2017 17:55
Протокол розгляду 19 груд. 2017 17:54

Пропозиція

47 536,26 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Ткачик Наталя Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380445619835 Факс:
+380442511111
Веб сайт: ЄДРПОУ:
30256061
55
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 15 груд. 2017 13:39
Не вказано 15 груд. 2017 13:39
Не вказано 15 груд. 2017 13:39
Не вказано 15 груд. 2017 13:39
Не вказано 15 груд. 2017 13:39
Не вказано 15 груд. 2017 13:39
Не вказано 15 груд. 2017 13:39
Не вказано 15 груд. 2017 13:39

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 груд. 2017 18:14
19 груд. 2017 18:13

Пропозиція

51 140,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Луговий Олексій Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380506089589 ЄДРПОУ:
2566705893

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 15 груд. 2017 13:20
Цінова пропозиція 14 груд. 2017 21:04

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
19 груд. 2017 18:50
Електронний підпис 19 груд. 2017 18:51

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 22 груд. 2017 10:26
Електронний підпис 22 груд. 2017 10:29

Пропозиція

52 200,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДОЗ ДОДА

Вас може зацікавити

Ноутбук Acer Aspire Go 15 AG15-42P-R40Z або еквівалент
Ноутбук Acer Aspire Go 15 AG15-42P-R40Z або еквівалент
Ім'я:
Вікторія Лойко
E-mail: [email protected] Телефон: +380335271632 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04051313
18
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

103 333,35 грн без ПДВ

Дивитись
Ноутбук для робочих завдань 15.6", Intel Core i5 12-покоління, 16 Гб, 512 Гб, без ОС/DOS/Linux
Ноутбук для робочих завдань 15.6", Intel Core i5 12-покоління, 16 Гб, 512 Гб, без ОС/DOS/Linux
Ім'я:
Лідія Слободянюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380991931382 Веб сайт: ЄДРПОУ:
44011378

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

41 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ноутбук для здобувача освіти середнього рівня: 15.6", Intel Core i3 13 Gen /AMD Ryzen 3 7000, ОЗУ - 16 Гб, SSD - 256 Гб, миша USB, ОС - Windows 11 Pro
Ноутбук для здобувача освіти середнього рівня: 15.6", Intel Core i3 13 Gen /AMD Ryzen 3 7000, ОЗУ - 16 Гб, SSD - 256 Гб, миша USB, ОС - Windows 11 Pro
Ім'я:
Ігор Задорожний
E-mail: [email protected] Телефон: +380931611091 Веб сайт: ЄДРПОУ:
22060250

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

41 658,33 грн без ПДВ

Дивитись