ДК 021-2015: 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)».

Детальний опис предмета закупівлі та медико-технічні вимоги до нього викладено в додатку № 2 «Технічне завдання» до оголошення про проведення закупівлі через систему електронних закупівель

Очікувана вартість

102 500,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 6 груд. 2017 11:41

до 11 груд. 2017 09:30

Прийом пропозицій

з 11 груд. 2017 10:00

до 13 груд. 2017 10:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 13 груд. 2017 10:03

до 18 груд. 2017 13:11

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
11 груд. 2017 10:00 – 13 груд. 2017 10:00
Період уточнень:
6 груд. 2017 11:41 – 11 груд. 2017 09:30

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02012556
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 84313, Донецька область, КРАМАТОРСЬК, Донецька обл., місто Краматорськ, вулиця Богдана Хмельницького, 6
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Дуднік Алла Миколаївна
Володіння мовою:
Телефон:
0639703667
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Моноблок, персональний комп’ютер

Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Код:

Кількість:

2 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 84313, Донецька область, КРАМАТОРСЬК, вул. Богдана Хмельницького, 6 (другий поверх), м. Краматорськ, Донецька обл.

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 6 груд. 2017 11:41
Електронний підпис 6 груд. 2017 11:42

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
102 500,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
512,50 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
1 500,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Луговий Олексій Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380506089589 ЄДРПОУ:
2566705893

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 13 груд. 2017 12:23
Цінова пропозиція 12 груд. 2017 21:20
Підтвердження відповідності 13 груд. 2017 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 груд. 2017 15:40
Електронний підпис 13 груд. 2017 12:23

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
18 груд. 2017 13:08
Електронний підпис 18 груд. 2017 13:09

Пропозиція

102 500,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДОЗ ДОДА

Вас може зацікавити

Планшет Oukitel RT9 10.1" HD/6GB/256GB/T606/11000mAh/16+16Mп/IP69K/LTE Orange
Планшет Oukitel RT9 10.1" HD/6GB/256GB/T606/11000mAh/16+16Mп/IP69K/LTE Orange
Ім'я:
Володимир Саблін
E-mail: [email protected] Телефон: +380638646674 ЄДРПОУ:
08414149

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

180 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Лабудяк Роксолана Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380671070184 ЄДРПОУ:
20558595

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

187 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ноутбук Acer Aspire Go 15 AG15-42P-R40Z або еквівалент
Ноутбук Acer Aspire Go 15 AG15-42P-R40Z або еквівалент
Ім'я:
Вікторія Лойко
E-mail: [email protected] Телефон: +380335271632 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04051313
18
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

103 333,35 грн без ПДВ

Дивитись