Накопичувачі на магнітних дисках
з 5 груд. 2017 11:16
до 21 груд. 2017 11:21
з 22 груд. 2017 12:01
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Прийнято рішення відмінити процедуру відкритих торгів на закупівлю "30230000-0 - Комп’ютерне обладнання" (Накопичувачі на магнітних дисках) на підставі ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі»
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 22 груд. 2017 11:34 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Накопичувачі на магнітних дисках
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 60 шт |
Період доставки:
до 31 січ. 2018
|
Місце доставки: Україна, 79040, Львівська область, м.Львів, вул.Городоцька,369 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Проєкт договору | 5 груд. 2017 11:16 | |
| Документи закупівлі | 5 груд. 2017 11:16 | |
| Електронний підпис | 5 груд. 2017 11:18 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Львівська митниця ДФСВас може зацікавити
411 416,67 грн без ПДВ
Дивитись491 665,00 грн без ПДВ
Дивитись312 666,67 грн без ПДВ
Дивитись