природний газ
Проведення повторних відкритих торгів
з 1 груд. 2017 17:31
до 18 груд. 2017 17:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
природний газ проведення повторних відкритих торгів Перейти до лоту |
Очікувана вартість 1 049 479,20 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 1 груд. 2017 17:37 | |
| Електронний підпис | 1 груд. 2017 17:39 | |
| Документи закупівлі | 1 груд. 2017 17:35 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Очаківська ОДПІВас може зацікавити
969 156,10 грн без ПДВ
Дивитись1 713 331,57 грн без ПДВ
Дивитись639 472,50 грн без ПДВ
Дивитись