Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (автомобільні шини)

Технічні характеристики предмету закупівлі викладені в Технічному завданні (додаток № 1) до оголошення про проведення процедури закупівлі

Очікувана вартість

70 680,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 24 лист. 2017 16:20

до 29 лист. 2017 17:00

Прийом пропозицій

з 29 лист. 2017 17:00

до 1 груд. 2017 17:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 1 груд. 2017 17:00

до 7 груд. 2017 17:44

Пропозиції розглянуто

з 7 груд. 2017 17:44

до 19 груд. 2017 12:55

Подання пропозицій:
29 лист. 2017 17:00 – 1 груд. 2017 17:00
Період уточнень:
24 лист. 2017 16:20 – 29 лист. 2017 17:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
09334702
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 84302, Донецька область, м.Краматорськ, вул. Рози Люксембург, 54
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олена Оніщук
Володіння мовою:
Телефон:
+380676252594
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Шини ВС автомобільні марки (Белшина, Aeolus) 445/65 R22,5

Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності

Кількість:

6 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 84301, Донецька область, м. Краматорськ, Ярослава Мудрого, 39-41

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 24 лист. 2017 16:20
Проєкт договору 24 лист. 2017 16:20

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
70 680,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
500,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙТРАК"
E-mail: [email protected] Телефон: +380995150171 ЄДРПОУ:
40016791

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 4 груд. 2017 12:31
Не вказано 30 лист. 2017 11:15
Не вказано 7 груд. 2017 15:39
Не вказано 30 лист. 2017 11:15
Не вказано 30 лист. 2017 11:15
Не вказано 30 лист. 2017 11:15
Не вказано 30 лист. 2017 11:15
Не вказано 30 лист. 2017 11:15
Не вказано 30 лист. 2017 11:15
Не вказано 30 лист. 2017 11:15
Не вказано 30 лист. 2017 11:15
Не вказано 30 лист. 2017 11:15
Не вказано 4 груд. 2017 12:17
Не вказано 4 груд. 2017 12:17

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 7 груд. 2017 17:44

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 19 груд. 2017 12:55

Пропозиція

70 320,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника АТ "Ощадбанк” філія – Донецьке обласне управління"

Вас може зацікавити

Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності LANVIGATOR
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності LANVIGATOR
Ім'я:
Коврижко Александр
E-mail: [email protected] Телефон: 380937082000 ЄДРПОУ:
26630559

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

76 420,00 грн з ПДВ

Дивитись
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Ім'я:
Дмитро Куклін
E-mail: [email protected] Телефон: +380999227083 ЄДРПОУ:
09921546

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

82 605,00 грн з ПДВ

Дивитись
Шини автомобільні літні для службового автотранспорту
Шини автомобільні літні для службового автотранспорту
Ім'я:
Ірина Фесун
E-mail: [email protected] Телефон: +380968295522 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40108929

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

40 702,86 грн без ПДВ

Дивитись