Закупівля журналів та періодичних видань друкованих за процедурою відкритих торгів

Закупівля журналів та періодичних видань друкованих за процедурою відкритих торгів

Очікувана вартість

95 009,26 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 22 лист. 2017 10:33

до 11 груд. 2017 10:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
22 лист. 2017 10:33 – 11 груд. 2017 10:00
Період уточнень:
22 лист. 2017 10:33 – 1 груд. 2017 10:00
Відповіді на питання до:
11 груд. 2017 10:00
Оскарження умов тендера:
22 лист. 2017 10:33 – 7 груд. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
22 лист. 2017 11:23

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02894548
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 58010, Чернівецька область, Чернівці, Грушевського,1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Малий Олександр Володимирович
Володіння мовою:
Телефон:
380372550933
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Журнали та періодичні видання друковані/ газети, періодичні спеціалізовані та інші періодичні видання і журнали (офіційні передплатні видання Міністерства юстиції України)

Код ДК 021:2015: 22200000-2 Газети, періодичні спеціалізовані та інші періодичні видання і журнали

Кількість:

88 штуки

Період доставки:

1 січ. 2018 – 31 бер. 2018

Місце доставки:

Україна, 58010, Чернівецька область, Чернівці, Грушевського, 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 лист. 2017 11:23
Документи закупівлі 22 лист. 2017 10:34

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
95 009,26 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
950,09 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Марія
E-mail: [email protected] Телефон: +380445361175 ЄДРПОУ:
34809613

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2017 09:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2017 09:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2017 09:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2017 09:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2017 09:39
Цінова пропозиція 11 груд. 2017 09:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2017 09:39

Пропозиція

94 996,53 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області