серверне обладнання

закупівля здійснюється на очікувану вартість (додатково виділені кошти). Курс євро на момент оголошення процедури закупівлі (21.11.2017) складає 31.19 грн. Отже 4123000,00 грн./31,19=132190 євро, що не перевищує визначений Законом порог, який зобовязує Замовника проводити процедуру закупівлі відкритих торгів з публікацією оголошення англійською мовою.

Очікувана вартість

4 123 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 21 лист. 2017 17:56

до 6 груд. 2017 19:00

Аукціон

з 7 груд. 2017 14:19

до 7 груд. 2017 14:52

Кваліфікація

з 7 груд. 2017 14:52

до 11 груд. 2017 13:56

Пропозиції розглянуто

з 11 груд. 2017 13:56

до 22 січ. 2018 13:28

Подання пропозицій:
21 лист. 2017 17:56 – 6 груд. 2017 19:00
Початок аукціону:
7 груд. 2017 14:19 – 7 груд. 2017 14:52
Період уточнень:
21 лист. 2017 17:56 – 26 лист. 2017 19:00
Відповіді на питання до:
6 груд. 2017 19:00
Оскарження умов тендера:
21 лист. 2017 17:56 – 2 груд. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
21 лист. 2017 17:57

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26239738
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 57
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Оксана Савчук
Володіння мовою:
Телефон:
+380567450720
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

серверне обладнання

Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)

Кількість:

19 одиниця

Період доставки:

до 26 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 49000, Дніпропетровська область, місцеві загальні суди м. Дніпропетровська (м.Дніпро) та Дніпропетровська область, відповідно розподілу, визначеному в проекті договору про закупівлю

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 лист. 2017 17:57
Не вказано 7 груд. 2017 14:52
Не вказано 7 груд. 2017 14:52
Документи закупівлі 21 лист. 2017 17:56

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 123 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
20 615,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Уліс Сістемс"
E-mail: [email protected] Телефон: 380445733050 Веб сайт: ЄДРПОУ:
20049451

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 6 груд. 2017 18:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2017 18:36
Цінова пропозиція 6 груд. 2017 18:36
Не вказано 7 груд. 2017 19:12

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 11 груд. 2017 13:08
Електронний підпис 11 груд. 2017 13:50
Витяг з реєстру 7 груд. 2017 14:52

Пропозиція

3 798 936,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Александр Резвов
E-mail: [email protected] Телефон: +380985077070 ЄДРПОУ:
39189678

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 6 груд. 2017 11:42
Електронний підпис 6 груд. 2017 11:42
Підтвердження відповідності 6 груд. 2017 11:41
Цінова пропозиція 6 груд. 2017 11:41
Підтвердження відповідності 6 груд. 2017 11:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2017 11:41
Технічні специфікації 6 груд. 2017 11:41

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 11 груд. 2017 13:52
Електронний підпис 11 груд. 2017 13:53
Витяг з реєстру 11 груд. 2017 13:50

Пропозиція

3 799 962,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬТАІР І К"
E-mail: [email protected] Телефон: +3800577282888 ЄДРПОУ:
37658125

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 6 груд. 2017 16:33
Не вказано 12 груд. 2017 15:57
Електронний підпис 6 груд. 2017 16:33
Технічні специфікації 6 груд. 2017 16:22
Не вказано 11 груд. 2017 16:03
Цінова пропозиція 6 груд. 2017 16:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2017 16:22
Не вказано 11 груд. 2017 16:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2017 16:22

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 11 груд. 2017 13:53
Електронний підпис 11 груд. 2017 13:56
Протокол розгляду 11 груд. 2017 13:55

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 22 січ. 2018 13:26
Електронний підпис 22 січ. 2018 13:27

Пропозиція

3 989 200,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
не залучаються
Ім'я:
Гречишкін Юрій Валерійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380443511868 Факс:
0443511868
Веб сайт: ЄДРПОУ:
36938941

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2017 16:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2017 15:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2017 15:14

Пропозиція

4 122 012,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Не залучається.

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Персональні комп’ютери, код згідно з ДК 021:2015:30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Персональні комп’ютери, код згідно з ДК 021:2015:30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Ім'я:
Ганна Усатюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380442000883 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40381452
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 916 083,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Каріна Керімова
E-mail: [email protected] Телефон: +380684506823 ЄДРПОУ:
45021701
12
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 666 583,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ноутбук для педагогічного працівника середнього рівня: 15.6", Intel Core i3 12(13) Gen /AMD Ryzen 3, ОЗУ - 16 Гб, SSD - 512 Гб, миша, ОС - Windows 11
Ноутбук для педагогічного працівника середнього рівня: 15.6", Intel Core i3 12(13) Gen /AMD Ryzen 3, ОЗУ - 16 Гб, SSD - 512 Гб, миша, ОС - Windows 11
Ім'я:
Дернова Ірина Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380963137073 ЄДРПОУ:
08190661

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 285 440,00 грн без ПДВ

Дивитись