фармацевтична продукція (ліки)
з 20 лист. 2017 16:09
до 6 груд. 2017 16:20
з 6 груд. 2017 16:20
до 7 груд. 2017 16:20
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Пояснення
В зв’язку з тим, що замовником невірно визначено тип процедури закупівлі та на підставі ст.31 ч.1 абз 4 Закону України «Про публічні закупівлі» (порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі…) запропоновано відмінити дану процедуру закупівлі.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 21 лист. 2017 09:53 | |
| Не вказано | 21 лист. 2017 09:53 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
ліки (озельтамівір) Перейти до лоту |
Очікувана вартість 7 304,00 грн з ПДВ |
Статус: активно |
| 2 |
ліки (лідокаїн) Перейти до лоту |
Очікувана вартість 5 049,00 грн з ПДВ |
Статус: активно |
| 3 |
ліки (фамотидин) Перейти до лоту |
Очікувана вартість 12 416,00 грн з ПДВ |
Статус: активно |
| 4 |
ліки (фосфатидилхолін (монопрепарат та в комбінації з :диметилфенілантранілатом алюмінію; кверцетином) Перейти до лоту |
Очікувана вартість 10 298,50 грн з ПДВ |
Статус: активно |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 20 лист. 2017 16:10 | |
| Проєкт договору | 20 лист. 2017 16:10 | |
| Електронний підпис | 20 лист. 2017 16:21 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИВас може зацікавити
60 871,00 грн без ПДВ
Дивитись20 476,74 грн без ПДВ
Дивитись38 273,22 грн без ПДВ
Дивитись