код ДК 021:2015: 44110000-4 (Блоки бетонні для стін підвалів ФБС 24.4.6Т)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 17 лист. 2017 14:30
до 22 лист. 2017 16:00
з 22 лист. 2017 16:00
до 25 лист. 2017 17:00
з 25 лист. 2017 17:01
до 1 груд. 2017 09:33
з 1 груд. 2017 09:33
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Пояснення
у зв’язку з відмовою ТОВ «Власнік» від укладання договору та відсутності інших учасників закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 18 груд. 2017 09:14 | |
| Не вказано | 15 груд. 2017 15:03 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Блоки бетонні для стін підвалів ФБС 24.4.6Т
Код ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
|
Кількість: 500 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Проєкт договору | 17 лист. 2017 15:00 | |
| Електронний підпис | 17 лист. 2017 15:15 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 лист. 2017 20:36 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 лист. 2017 20:36 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 лист. 2017 20:36 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 лист. 2017 20:36 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 лист. 2017 20:36 | |
| Технічні специфікації | 24 лист. 2017 20:36 | |
| Цінова пропозиція | 24 лист. 2017 20:36 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 лист. 2017 20:36 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 лист. 2017 20:36 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 лист. 2017 20:36 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 1 груд. 2017 09:03 | |
| Електронний підпис | 1 груд. 2017 09:33 |
Пропозиція
Статус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
781 100,00 грн без ПДВ
Дивитись420 669,04 грн без ПДВ
Дивитись637 310,44 грн без ПДВ
Дивитись