за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33140000-3 медичні матеріали (медичний інструментарій, серветки спиртові, рукавички медичні, наконечники для дозаторів)

У п.7 Оголошення про проведення відкритих торгів «Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг» зазначено кількість найменувань медичних матеріалів, загальна кількість найменувань – 18 одиниць.

Очікувана вартість

190 050,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 16 лист. 2017 16:16

до 2 груд. 2017 18:00

Аукціон

з 4 груд. 2017 15:07

до 4 груд. 2017 15:40

Кваліфікація

з 4 груд. 2017 15:40

до 7 груд. 2017 12:02

Пропозиції розглянуто

з 7 груд. 2017 12:02

до 18 груд. 2017 10:04

Подання пропозицій:
16 лист. 2017 16:16 – 2 груд. 2017 18:00
Початок аукціону:
4 груд. 2017 15:07 – 4 груд. 2017 15:40
Період уточнень:
16 лист. 2017 16:16 – 22 лист. 2017 18:00
Відповіді на питання до:
2 груд. 2017 18:00
Оскарження умов тендера:
16 лист. 2017 16:16 – 28 лист. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
16 лист. 2017 16:18

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05498878
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 69063, Запорізька область, м. Запоріжжя Олександрівський р-н, вул. Академіка Амосова, буд. 67
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Вероніка Левківська
Володіння мовою:
Телефон:
+380617643808
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33140000-3 медичні матеріали (медичний інструментарій, серветки спиртові, рукавички медичні, наконечники для дозаторів)

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

18 одиниця

Період доставки:

до 25 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 69063, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул.Академіка Амосова, 67, кабінет головної медичної сестри

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 16 лист. 2017 16:18
Технічні специфікації 16 лист. 2017 16:16
Документи закупівлі 16 лист. 2017 16:16
Проєкт договору 16 лист. 2017 16:16
Кваліфікаційні критерії 16 лист. 2017 16:16
Не вказано 4 груд. 2017 15:40
Не вказано 4 груд. 2017 15:40

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
190 050,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 900,50 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Іван Михайленко
E-mail: [email protected] Телефон: +380989591941 ЄДРПОУ:
2220617311

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 груд. 2017 14:14

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 6 груд. 2017 11:55
Витяг з реєстру 4 груд. 2017 15:40
Електронний підпис 6 груд. 2017 11:59

Пропозиція

119 205,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Роман Грищенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380678694503 ЄДРПОУ:
3495910475

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 груд. 2017 14:12
Підтвердження відповідності 2 груд. 2017 14:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 груд. 2017 14:12
Підтвердження відповідності 2 груд. 2017 14:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 груд. 2017 14:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 груд. 2017 14:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 груд. 2017 14:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 груд. 2017 14:12
Цінова пропозиція 2 груд. 2017 14:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 груд. 2017 14:12
Підтвердження відповідності 2 груд. 2017 14:12
Підтвердження відповідності 2 груд. 2017 14:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 груд. 2017 14:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 груд. 2017 14:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 груд. 2017 14:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 груд. 2017 14:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 груд. 2017 14:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 груд. 2017 14:12

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 6 груд. 2017 12:08
Витяг з реєстру 6 груд. 2017 11:59
Протокол розгляду 6 груд. 2017 12:05

Пропозиція

187 903,04 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Светлана Яценко
E-mail: [email protected] Телефон: +380670057603 ЄДРПОУ:
39190161

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 30 лист. 2017 16:44
Не вказано 30 лист. 2017 16:42
Не вказано 30 лист. 2017 16:42
Не вказано 30 лист. 2017 16:42
Не вказано 7 груд. 2017 12:25
Електронний підпис 30 лист. 2017 16:44
Електронний підпис 30 лист. 2017 16:44
Електронний підпис 30 лист. 2017 16:44
Електронний підпис 30 лист. 2017 16:44
Електронний підпис 30 лист. 2017 16:44
Електронний підпис 30 лист. 2017 16:44
Не вказано 30 лист. 2017 16:42
Не вказано 30 лист. 2017 16:42
Не вказано 7 груд. 2017 10:42
Не вказано 7 груд. 2017 10:42
Не вказано 30 лист. 2017 16:42
Не вказано 1 груд. 2017 09:43
Не вказано 30 лист. 2017 16:42
Не вказано 30 лист. 2017 16:42
Не вказано 30 лист. 2017 16:42
Не вказано 30 лист. 2017 16:42
Не вказано 30 лист. 2017 16:42
Не вказано 7 груд. 2017 12:25
Не вказано 7 груд. 2017 12:25
Не вказано 30 лист. 2017 16:42
Не вказано 11 груд. 2017 10:48
Не вказано 30 лист. 2017 16:42
Не вказано 30 лист. 2017 16:42
Не вказано 11 груд. 2017 10:48
Не вказано 1 груд. 2017 09:43
Не вказано 30 лист. 2017 16:42
Не вказано 30 лист. 2017 16:42
Не вказано 30 лист. 2017 16:42
Не вказано 30 лист. 2017 16:42
Не вказано 11 груд. 2017 10:48
Не вказано 11 груд. 2017 10:48
Не вказано 30 лист. 2017 16:42
Не вказано 30 лист. 2017 16:42
Не вказано 1 груд. 2017 09:43
Не вказано 30 лист. 2017 16:42
Не вказано 30 лист. 2017 16:42

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 6 груд. 2017 12:08
Електронний підпис 7 груд. 2017 12:02
Протокол розгляду 7 груд. 2017 11:59

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 груд. 2017 10:01
Підписаний договір 18 груд. 2017 10:00

Пропозиція

189 841,25 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Наталія Олексіївна Аксеньєва
E-mail: [email protected] Телефон: +380504819200 ЄДРПОУ:
33275532

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 30 лист. 2017 17:09
Технічні специфікації 30 лист. 2017 17:09
Технічні специфікації 30 лист. 2017 17:09
Технічні специфікації 30 лист. 2017 17:09
Підтвердження відповідності 30 лист. 2017 17:09
Технічні специфікації 30 лист. 2017 17:09
Цінова пропозиція 30 лист. 2017 17:09
Технічні специфікації 30 лист. 2017 17:09
Технічні специфікації 30 лист. 2017 17:09

Пропозиція

190 014,75 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ШКІРНО-ВЕНЕРОЛОГІЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ДИСПАНСЕР" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Відріз марлевий медичний нестерильний, 1000м х 90см, тип 20; Відріз марлевий 0,9 x 5 м.
Відріз марлевий медичний нестерильний, 1000м х 90см, тип 20; Відріз марлевий 0,9 x 5 м.
Ім'я:
Лариса Луньова
E-mail: [email protected] Телефон: +380631440280 ЄДРПОУ:
26199074

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

201 706,95 грн без ПДВ

Дивитись
Сечоприймачі (05167, 05062/5062, 21804) (код НК 024:2023: 58921 - Сечоприймач зі зливним краном без кріплення до пацієнта стерильний, 58923 - Сечоприймач ножний переносний зі зливним краном стерильний; НК 031:2024: А100103 - Однокомпонентні сечоприймачі після уростомії), Засоби догляду за стомою (1907, 12050, 2650) (код НК 024:2023: 46207 - Перистомна/ навколоранева пов'язка; НК 031:2024: A108002 – Захисні креми/гелі для перистомної шкіри ), Калоприймач (10366, 11035, 13181, 13985, 14282, 15030, 15580, 1682, 1692, 17450, 17500, 17501, 1758) (код НК 024:2023: 31075 - Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу однокомпонентний, 31076 - Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу багатокомпонентний, 31067 - Калоприймач для колостоми закритий багатокомпонентний; НК 031:2024: А100101- Однокомпонентні калоприймачі після колостомії, А100202 - Калоприймачі для двохкомпонентних систем), 33140000-3 - Медичні матеріали за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Сечоприймачі (05167, 05062/5062, 21804) (код НК 024:2023: 58921 - Сечоприймач зі зливним краном без кріплення до пацієнта стерильний, 58923 - Сечоприймач ножний переносний зі зливним краном стерильний; НК 031:2024: А100103 - Однокомпонентні сечоприймачі після ...
Ім'я:
Олена Григоренко
E-mail: [email protected] Телефон: 380382656446 ЄДРПОУ:
40887956

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

361 264,49 грн без ПДВ

Дивитись
Бинт гіпсовий, 20,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м²; Пластир фіксуючий, 8см х 6 см, Гіпоалергенний, Спанлейс, нетканна основа, стерильний, не бактерицидний, з абсорбуючою подушкою, повязка (ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали)
Бинт гіпсовий, 20,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м²; Пластир фіксуючий, 8см х 6 см, Гіпоалергенний, Спанлейс, нетканна основа, стерильний, не бактерицидний, з абсорбуючою подушкою, повязка (ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали)
Ім'я:
Тетяна Маляр
E-mail: [email protected] Телефон: +380612243729 ЄДРПОУ:
05498694
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

255 000,00 грн без ПДВ

Дивитись