дизельне паливо

процедура відкритих торгів здійснюється для забезпечення потреби до кінця 2017 року

Очікувана вартість

64 942,94 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 15 лист. 2017 10:30

до 3 груд. 2017 11:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
15 лист. 2017 10:30 – 3 груд. 2017 11:00
Період уточнень:
15 лист. 2017 10:30 – 23 лист. 2017 11:00
Відповіді на питання до:
3 груд. 2017 11:00
Оскарження умов тендера:
15 лист. 2017 10:30 – 29 лист. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
15 лист. 2017 10:31

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26371900
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 51208, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, Гетьманська, 236
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Інна Білицька
Володіння мовою:
Телефон:
+380569378109
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

дизельне паливо

Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти

Кількість:

2 764 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 51208, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Гетьманська

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 15 лист. 2017 10:30
Електронний підпис 15 лист. 2017 10:31
Документи закупівлі 15 лист. 2017 10:30
Проєкт договору 15 лист. 2017 10:30

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
64 942,94 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
330,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОЛЄДЖ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРАРНО-ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Тетяна Шумило
E-mail: [email protected] Телефон: +380462676127 Веб сайт: ЄДРПОУ:
08571788
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

48 749,17 грн без ПДВ

Дивитись
Дизельне паливо (Євро 5), талон (код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти)
Дизельне паливо (Євро 5), талон (код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти)
Ім'я:
Оксана Сірош
E-mail: [email protected] Телефон: +380988454883 ЄДРПОУ:
40479686

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

45 950,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Юлія Іваненко
E-mail: [email protected] Телефон: +380963111715 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04051135

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

42 950,00 грн без ПДВ

Дивитись