покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи

Очікувана вартість

198 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

технічна помилка (продубльовано оголошення про проведення процедури закупівлі)

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
37975895
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 88000, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ П.МИРНОГО, будинок 2 А
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталія Ковач
Володіння мовою:
Телефон:
+380660341305
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

послуги з поточного ремонту частини покрівлі

Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

10 лист. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 88000, Закарпатська область, м.Ужгород, П.Мирного, 2А

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
198 000,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Послуги з поточного ремонту покрівлі адміністративної будівлі Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Симона Петлюри, 7/9 (ДК 021:2015-45260000-7 «Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи»)
Послуги з поточного ремонту покрівлі адміністративної будівлі Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Симона Петлюри, 7/9 (ДК 021:2015-45260000-7 «Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи»)
Ім'я:
Тетяна Осадча
E-mail: [email protected] Телефон: +380445967096 ЄДРПОУ:
00034051
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

203 025,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт покрівлі адміністративної будівлі Олександрійської міської ради по просп. Соборному, 59 у м. Олександрії Кіровоградської області (за кодом ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Поточний ремонт покрівлі адміністративної будівлі Олександрійської міської ради по просп. Соборному, 59 у м. Олександрії Кіровоградської області (за кодом ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Ім'я:
Аліна Бірко
E-mail: [email protected] Телефон: +380991965734 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26114988

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

177 956,76 грн без ПДВ

Дивитись
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту покрівлі в житловому будинку за адресою: вул. Полонської-Василенко, буд. 6А, у під’їздах №№1, 2, м. Дніпро)
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту покрівлі в житловому будинку за адресою: вул. Полонської-Василенко, буд. 6А, у під’їздах №№1, 2, м. Дніпро)
Ім'я:
Олена Сосницька
E-mail: [email protected] Телефон: +380562236063 Веб сайт: ЄДРПОУ:
43938788

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

346 380,87 грн без ПДВ

Дивитись