Послуги з технічної підтримки комплексу запобігання витоку інформації

Обсяг надання послуг: згідно Додатку 1 до тендерної документації “Найменування та опис послуг”

Technical support services for data leakage prevention complex

Amount of services to be provided: according to Annex 1 of the tender documents “Name and description of services”.

Очікувана вартість

4 915 280,87 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 3 лист. 2017 15:49

до 4 груд. 2017 11:00

Прекваліфікація

з 4 груд. 2017 11:02

до 13 груд. 2017 00:00

Аукціон

з 13 груд. 2017 11:05

до 13 груд. 2017 11:38

Кваліфікація

з 13 груд. 2017 11:38

до 14 груд. 2017 15:12

Пропозиції розглянуто

з 14 груд. 2017 15:12

до 26 груд. 2017 15:42

Подання пропозицій:
3 лист. 2017 15:49 – 4 груд. 2017 11:00
Початок аукціону:
13 груд. 2017 11:05 – 13 груд. 2017 11:38
Період уточнень:
3 лист. 2017 15:49 – 24 лист. 2017 11:00
Відповіді на питання до:
4 груд. 2017 11:00
Оскарження умов тендера:
3 лист. 2017 15:49 – 30 лист. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
3 лист. 2017 15:50

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00032106
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 01601, Київська область, Киев, вул. Інститутська, 9
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Світлана Архіпова (Svitlana Arkhipova)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
+380442540108
E-mail:
Факс:
Додаткові контакти
Ім'я:
Дубина Юрій Дмитрович (Дубина Юрій Дмитрович)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
+38044 527-32-37
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з технічної підтримки комплексу запобігання витоку інформації

Technical support services for data leakage prevention complex

Код ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 3 лист. 2017 15:50
Документи закупівлі 3 лист. 2017 15:49
Не вказано 13 груд. 2017 11:38
Не вказано 13 груд. 2017 11:38
Проєкт договору 3 лист. 2017 15:49

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 915 280,87 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
50 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Попередня кваліфікація учасників

Протокол кваліфікації сформовано Протокол кваліфікації сформ. 7 груд. 2017 р.

Ім'я:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТІДАТА"
E-mail: [email protected] Телефон: +380506278705 Веб сайт: ЄДРПОУ:
39693067

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Цінова пропозиція 1 груд. 2017 18:00
Технічні специфікації 1 груд. 2017 18:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 груд. 2017 18:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 груд. 2017 18:00
Підтвердження відповідності 1 груд. 2017 18:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 груд. 2017 18:00
Цінова пропозиція 1 груд. 2017 18:00

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 7 груд. 2017 12:52
Електронний підпис 7 груд. 2017 12:52
Витяг з реєстру 4 груд. 2017 11:02

Статус:

допущений до участі
Ім'я:
Гречишкін Юрій Валерійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380443511868 Факс:
0443511868
Веб сайт: ЄДРПОУ:
36938941

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Цінова пропозиція 1 груд. 2017 18:21
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 груд. 2017 18:21
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 груд. 2017 18:21
Технічні специфікації 1 груд. 2017 18:21

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 7 груд. 2017 12:47
Витяг з реєстру 4 груд. 2017 11:02
Електронний підпис 7 груд. 2017 12:51

Статус:

допущений до участі
Субпідрядник не залучається
Ім'я:
Виктор Русак
E-mail: [email protected] Телефон: +380962270265 ЄДРПОУ:
38651382

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 4 груд. 2017 08:53
Підтвердження відповідності 4 груд. 2017 08:53
Підтвердження відповідності 4 груд. 2017 08:53
Технічні специфікації 4 груд. 2017 08:53
Підтвердження відповідності 13 груд. 2017 18:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2017 08:53
Підтвердження відповідності 4 груд. 2017 08:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2017 08:53
Цінова пропозиція 13 груд. 2017 18:54
Підтвердження відповідності 13 груд. 2017 18:54
Підтвердження відповідності 4 груд. 2017 08:53
Цінова пропозиція 4 груд. 2017 08:53

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 7 груд. 2017 12:46
Електронний підпис 7 груд. 2017 12:47
Витяг з реєстру 4 груд. 2017 11:02

Статус:

допущений до участі
Ім'я:
Лілія Ломака
E-mail: [email protected] Телефон: +380672172788 ЄДРПОУ:
37422582

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2017 10:02
Підтвердження відповідності 4 груд. 2017 10:02
Підтвердження відповідності 4 груд. 2017 10:02
Підтвердження відповідності 4 груд. 2017 10:02
Цінова пропозиція 4 груд. 2017 10:02
Підтвердження відповідності 4 груд. 2017 10:22
Технічні специфікації 4 груд. 2017 10:02
Підтвердження відповідності 4 груд. 2017 10:02
Підтвердження відповідності 4 груд. 2017 10:02

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 4 груд. 2017 11:02
Не вказано 7 груд. 2017 12:53
Електронний підпис 7 груд. 2017 12:55

Статус:

допущений до участі

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Виктор Русак
E-mail: [email protected] Телефон: +380962270265 ЄДРПОУ:
38651382

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 4 груд. 2017 08:53
Підтвердження відповідності 4 груд. 2017 08:53
Підтвердження відповідності 4 груд. 2017 08:53
Технічні специфікації 4 груд. 2017 08:53
Підтвердження відповідності 13 груд. 2017 18:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2017 08:53
Підтвердження відповідності 4 груд. 2017 08:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2017 08:53
Цінова пропозиція 13 груд. 2017 18:54
Підтвердження відповідності 13 груд. 2017 18:54
Підтвердження відповідності 4 груд. 2017 08:53
Цінова пропозиція 4 груд. 2017 08:53

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 14 груд. 2017 15:10
Витяг з реєстру 13 груд. 2017 11:38
Електронний підпис 14 груд. 2017 15:12

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 26 груд. 2017 15:41
Електронний підпис 26 груд. 2017 15:42

Пропозиція

4 860 526,50 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Лілія Ломака
E-mail: [email protected] Телефон: +380672172788 ЄДРПОУ:
37422582

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2017 10:02
Підтвердження відповідності 4 груд. 2017 10:02
Підтвердження відповідності 4 груд. 2017 10:02
Підтвердження відповідності 4 груд. 2017 10:02
Цінова пропозиція 4 груд. 2017 10:02
Підтвердження відповідності 4 груд. 2017 10:22
Технічні специфікації 4 груд. 2017 10:02
Підтвердження відповідності 4 груд. 2017 10:02
Підтвердження відповідності 4 груд. 2017 10:02

Пропозиція

4 862 239,80 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТІДАТА"
E-mail: [email protected] Телефон: +380506278705 Веб сайт: ЄДРПОУ:
39693067

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Цінова пропозиція 1 груд. 2017 18:00
Технічні специфікації 1 груд. 2017 18:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 груд. 2017 18:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 груд. 2017 18:00
Підтвердження відповідності 1 груд. 2017 18:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 груд. 2017 18:00
Цінова пропозиція 1 груд. 2017 18:00

Пропозиція

4 912 303,56 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Гречишкін Юрій Валерійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380443511868 Факс:
0443511868
Веб сайт: ЄДРПОУ:
36938941

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Цінова пропозиція 1 груд. 2017 18:21
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 груд. 2017 18:21
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 груд. 2017 18:21
Технічні специфікації 1 груд. 2017 18:21

Пропозиція

4 915 279,80 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Субпідрядник не залучається

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Національний Банк України

Вас може зацікавити

Програмне забезпечення 2 лоти: лот № 1 – Програмне забезпечення; лот № 2 – Програмне забезпечення
Програмне забезпечення 2 лоти: лот № 1 – Програмне забезпечення; лот № 2 – Програмне забезпечення
Ім'я:
Відділ державних закупівель Відділ державних закупівель
E-mail: [email protected] Телефон: +380442717329 ЄДРПОУ:
00034074
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 823 277,50 грн без ПДВ

Дивитись
Ліцензія на право використання програмного забезпечення, впровадження та налаштування інформаційно-комунікаційної системи «Архів» автоматизації робочого процесу Галузевого державного архіву Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України
Ліцензія на право використання програмного забезпечення, впровадження та налаштування інформаційно-комунікаційної системи «Архів» автоматизації робочого процесу Галузевого державного архіву Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України
Ім'я:
Асльозова Олена Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380322390539 Факс:
+380322390536
ЄДРПОУ:
34814089

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 167 370,00 грн з ПДВ

Дивитись
Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з безпечного функціонування мережевого програмного забезпечення)
Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з безпечного функціонування мережевого програмного забезпечення)
Ім'я:
Поліщук Оксана Дмитрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380444612289 ЄДРПОУ:
30019801
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 222 000,00 грн без ПДВ

Дивитись