код ДК 021:2015: 31210000-1 (Контакти та дугогасильні камери для контакторів)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 1 лист. 2017 09:25
до 3 лист. 2017 15:00
з 3 лист. 2017 15:00
до 7 лист. 2017 18:00
з 7 лист. 2017 18:04
до 13 лист. 2017 16:36
з 13 лист. 2017 16:36
до 12 груд. 2017 08:43
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Контакти та дугогасильні камери для контакторів
Код ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
|
Кількість: 110 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 1 лист. 2017 09:26 | |
| Документи закупівлі | 1 лист. 2017 09:25 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 7 лист. 2017 11:41 | |
| Технічні специфікації | 7 лист. 2017 11:41 | |
| Технічні специфікації | 7 лист. 2017 11:41 | |
| Підтвердження відповідності | 7 лист. 2017 11:41 | |
| Підтвердження відповідності | 7 лист. 2017 11:41 | |
| Підтвердження відповідності | 7 лист. 2017 11:41 | |
| Підтвердження відповідності | 7 лист. 2017 11:41 | |
| Підтвердження відповідності | 7 лист. 2017 11:41 | |
| Технічні специфікації | 7 лист. 2017 11:41 | |
| Підтвердження відповідності | 7 лист. 2017 11:41 | |
| Підтвердження відповідності | 7 лист. 2017 11:41 | |
| Технічні специфікації | 7 лист. 2017 11:41 | |
| Технічні специфікації | 7 лист. 2017 11:41 | |
| Підтвердження відповідності | 7 лист. 2017 11:41 | |
| Підтвердження відповідності | 7 лист. 2017 11:41 | |
| Підтвердження відповідності | 7 лист. 2017 11:41 | |
| Цінова пропозиція | 7 лист. 2017 11:41 | |
| Підтвердження відповідності | 7 лист. 2017 11:41 | |
| Підтвердження відповідності | 7 лист. 2017 11:41 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 13 лист. 2017 16:36 | |
| Протокол розгляду | 13 лист. 2017 15:56 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 12 груд. 2017 08:43 | |
| Підписаний договір | 12 груд. 2017 08:42 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
37 000,00 грн без ПДВ
Дивитись71 023,35 грн без ПДВ
Дивитись60 044,76 грн з ПДВ
Дивитись